Doni Apps Për Tracking Mobile Phones ?

Blog

Doni Apps Për Tracking Mobile Phones ?

Doni Apps Për Tracking Mobile Phones ?

Apps For Tracking Mobile Phones

Apps Për Ndjekja Mobile Phones

exactspy është kompania lider në ofrimin e software falas spiun për çdo pajisje të lëvizshme. Si telefon spiun është një app falas, exactspy-Apps Për Tracking Mobile Phones është aplikimi i paguar për spiunazh në çdo telefon dhe ndjekja shkrimet. Telefon spiun është një aplikim i mirë, por njerëz kanë raportuar një problem të instalimit të ngadaltë apo përpunimin e këtij app në telefonin, e cila nuk është një gjë e drejtë për software celular spiunazh.

Shkon gjerë e Shërbimeve

Ka mjete të shumta spiunazh në dispozicion dhe ju mund të merrni këto shërbime duke paguar një shumë nominale me exactspy-Apps Për Tracking Mobile Phones. exactspy-Apps Për Tracking Mobile Phones ju ofron gamë të gjerë të shërbimeve për monitorimin dhe ndjekjen e thirrjet tuaja telefonike dhe mesazhe. Këto aplikacione software punojnë padukshme, në mënyrë që përdoruesi celular nuk ka ardhur për të dini se ata janë duke u spiunuar.

Pa pagesë Apps software nuk janë përgjegjës nëse ata humbas ndonjë shkrimet, por ato paguar janë të dobishme në këtë kuptim. Ju mund të merrni telefon spiunuar me siguri të plotë dhe ata do të mbahen përgjegjës për çdo lloj mospërputhje në shkrimet. Ju edhe mund të kontaktoni departamentin e tyre të shërbimit të konsumatorëve, në qoftë se ju keni probleme në lidhje me çdo çështje. Ata do të zgjidhin çdo lloj të problemeve dhe të të çojë drejt zgjidhjeve më të mira. Nëse ju keni pajisjen iPhone ose Android bazuar, spiunazh mund të punojnë në çdo platformë.

Track cell phone location online

Të gjetur vendndodhjen e telefonit celular në internet

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

exactspy Apps Për Tracking Mobile Phones – Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Doni Apps Për Tracking Mobile Phones ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy