Doni Apps Për Hacking iPhone ?

Blog

Doni Apps Për Hacking iPhone ?

Doni Apps Për Hacking iPhone ?

Apps For Hacking iPhone

Apps për pirateri iPhone

Ndjekja iPhone kurrë nuk ishte aq e lehtë para diku. Jailbreak është e nevojshme për çdo iPhone për të marrë ndjekjen software mbi të. exactspy është faqja e internetit më të mirë për të marrë zgjidhje tuaj celular spiunazhi. Ajo ju ofron një gamë të gjerë të mjeteve për monitorimin dhe ndjekjen e çdo pajisje të lëvizshme. Ju duhet vetëm qasje fizike mbi celular për të shkarkoni app padukshme dhe kjo do të fillojë ndjekja në mënyrë të fshehur. Ky përdorues celular do të jetë në gjendje të dinë se celular i tyre është gjurmuar ose spiunuar.

Track iPhone juaj me exactspy-Apps Për Hacking iPhone

Mobile spiunazh ka marrë një kuptim të ri me exactspy-Apps Për Hacking iPhone. Ajo ju ofron çdo gjë që ju mund edhe të menduar për spiunazh. ndjekja e iPhone nuk është me të vërtetë e lehtë për shkak të programeve shumë të sofistikuar të përdorur në Apple celularët. Megjithatë, jailbreaking telefonin dhe duke vazhduar me ndjekjen e tij është shumë e lehtë me fund të lartë exactspy-Apps Për Hacking iPhone. Funksionalitetit është shumë e thjeshtë dhe ju mund të kuptoni përdorimin e saj nëpërmjet proceseve të përdoruesit miqësore.

Website exactspy ju jep informacion të tërë rreth procesit të përgjimit dhe çmimi. Ndjekja e fshehur mund të bëhet përmes paguar app software dhe ju nuk do mend paguar këtë shumë për të marrë të gjitha të dhënat për çdo iPhone. Ajo vjen me karakteristika të fuqishme, të cilat nuk kanë nevojë për shumë kohë për të filluar. Vetëm një moment për instalimin dhe ju do të bëhet. Edhe në qoftë se ju keni humbur telefonin tuaj, ju mund të gjetur atë, nëse kjo app është i instaluar në të.

iPhone apps for hackers

iPhone apps for hackers

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

exactspy-Apps Për Hacking iPhone – Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Doni Apps Për Hacking iPhone ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy