What Is Free Mobile Spy Application ?

Blog

What Is Free Mobile Spy Application ?

What Is Free Mobile Spy Application ?

Free Mobile Spy Application

Free Mobile Spy Application

exactspy Free Mobile Spy Application është një program shockingly fuqishëm spiun që zbulon vetëm për ndonjë gjë dikush është duke bërë në telefonin e tyre. Ka shumë pak kjo app hollë nuk mund ta kuptoj se, dhe kjo mund të fshehin plotësisht veten nga objektivin tuaj të synuar në mënyrë që ata kurrë nuk e di se është atje. Nëse ju nuk e mendjes duke paguar një çmim për këtë lloj të pushtetit, kjo app është një nga Apps më të mira për spiunazh që ju mund të gjeni.
Për të marrë këtë app në telefonin tuaj, ju duhet të regjistroheni për një llogari dhe pastaj të anashkalojë Luaj dyqan Google. Kini kujdes të mos për të instaluar atë në një telefon ju nuk zotërojnë ligjërisht, pasi që do të jetë thyer ligjin. App jo vetëm që në mënyrë aktive monitoron smartphone shënjestër ose tabletë, por edhe ajo tërheq ndonjë thirrje të vjetra, tekste, chats, dhe informacion GPS. App edhe objektivat mediat sociale, mbështetjen e disa nga opsionet më të njohura si WhatsApp, Facebook, dhe Vibr. Ju shikoni gjithçka telefoni është bërë në kohë reale falë exactspy të dobishëm, Paneli i kontrollit i mrekullueshëm në linjë. Kur ju jeni ngritjen app, ju keni për të fshehur atë nga brenda menuja e komponentit — ajo nuk e fsheh veten, automatikisht. App fillon ju off me një gjykim të lirë tre-ditor, pasi që ju keni për të nënshkruar për një shërbim abonim për të mbajtur e përdorur atë.

Mobile spy app free

Mobile spy app free

exactspy Free Mobile Spy Application ju jep një mjet tepër efektiv për monitorimin e telefonit. Nëse keni nevojë të dini se çfarë po ndodh në një telefon ju nuk keni qasje në 24/7, këtë kërkesë është një mënyrë e matur për të mësuar. Ajo shkon më thellë se Apps të ngjashme dhe e bën atë me shumë stil dhe lehtësi.

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Me exactspy Free Mobile Spy Application ju do të jetë në gjendje të:
• thirrjet Monitor
• mesazhet me tekst Track
• Lexo email
• Track GPS Vendndodhja
• Monitor Internet Përdorimi
• Qasja Kalendari dhe Address Book
• Lexo Mesazhet e çastit
• Record Rrethinat
• Apps Kontrollit dhe Programet
• View Multimedia Files
• Të ketë Remote Control i Phone dhe më shumë ...

Ju mund të shkarkoni: What Is Free Mobile Spy Application ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy