Duke përdorur exactspy-Free Mobile Spy Software për të mbajtur juaj Kids Safe

Blog

Duke përdorur exactspy-Free Mobile Spy Software për të mbajtur juaj Kids Safe

Duke përdorur exactspy-Free Mobile Spy Software për të mbajtur juaj Kids Safe

Free Mobile Spy Software

Pa pagesë Mobile Spy Software

Nëse keni fëmijë ju e dini se si funksionon - ju paguani për telefonin dhe topups tyre apo faturat e telefonit, por ju nuk do të marrë një rol në mënyrën se si Cellphone është përdorur në të vërtetë. Pas të gjitha ata ju premtuar se telefoni do të përdoren vetëm në raste urgjente ose për të bërë thirrje të shpejta me miqtë e tyre, por ju jeni duke i dhënë shumë besim në një të riu për të mbajtur përdorimin e telefonit celular në vetëm ato gjëra të vogla. Le të përballen me fakte - shumica të rinj janë të besueshme, rebel dhe një dhimbje absolute në ... ..neck. Por më pas ne ishim të gjithë si kjo, kur ne ishim të rinj e duhur? Si një çështje të vërtetë unë jam goxha i sigurt se unë kam qenë shumë më e keqe! lol
Pra, në mes të viteve, ku ata janë në rritje dhe janë rritur në të vërtetë deri ajo nuk do të bëjë ndonjë dëm të mbikëqyrë se si ata janë duke përdorur telefonat e tyre mobil.
Çfarë mund të bëni?
exactspy-Free Mobile Spy Software ajo mund të ju ndihmojë të monitoruar shumë e shumë çdo aspekt të përdorimit të telefonit dhe ju nuk e merrni vetëm raporte - ju në fakt mund të dëgjoni dhe të shohim se çfarë ata po bëjnë, ose thënë. Në kohë reale. Jo vetëm disa pjesë e software prindërore kontrollit - exactspy-Free Mobile Spy Software është një kërkesë reale spiun se fëmijët tuaj nuk do të dinë se është atje - kjo është krejtësisht e padukshme.
A exactspy-Free Mobile Spy Software duket një rëndë pak dorëzuar për të monitoruar fëmijët tuaj si kjo? Në fillim kjo më bëri të ndjehen të njëjtën mënyrë, por më pas kur kam shikuar në numrin e fëmijëve duke u ngacmohet nëpërmjet cellphones e tyre, fëmijët duke u stalked nga grabitqarët seksual etj etj etj e dija se unë mund të jetoj me të shikuar jashtë për fëmijët sigurinë time. Dhe gjëja më e mirë për exactspy-Free Mobile Spy Software është se unë mund të mbikëqyrë telefonat e tyre nga çdo kompjuter me qasje në internet dhe një shfletues web.
Deri tani unë mund të gjetur thirrjet e tyre, lexoni mesazhet e tyre tekst dhe e-mail, distanca të monitoruar bisedat e tyre telefonike, shikoni të gjitha numrat në librin e tyre të telefonit dhe në thelb të siguruar që ata janë sillen veten dhe jo duke e vënë veten në ndonjë rrezik ose duke i dhënë në presion kolegëve dhe duke bërë diçka stupid ata do të vjen keq për vitet që vijnë.
Nëse nuk tipar tjetër i exactspy-Free Mobile Spy Software vjen në dispozicion atëherë ju jeni do të duan funksion GPS vendndodhjen. Duke përdorur këtë dhe Google Maps ju mund të them saktësisht se ku fëmijët tuaj janë deri në nivelin e rrugës me këtë funksion i dobishëm. Ashtu si thashë se është e madhe që të jetë në gjendje të besojnë fëmijët, por kjo nuk do të bëjë ndonjë dëm për të vetëm shikoni në të ku janë tani dhe përsëri të drejtë? Gjithashtu nga një pikë të sigurisë dhe të sigurisë të parë funksion GPS i exactspy-Free Mobile Spy Software të jetë në dispozicion për çdo numër arsyesh të mundshme nga fëmijët tuaj duke u humbur në skenarin makth e një fëmije të rrëmbyer. Çmimi i exactspy-Free Mobile Spy Software është një sasi e vogël për të paguar për të ndihmuar të vënë mendjen tuaj në lehtësi dhe për të mbajtur fëmijët tuaj të sigurt.

Free spy call software for mobile

Pa thirrje spiun software për mobil

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Go to exactspy-së web-site dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Me exactspy-Free Mobile Spy Software ju do të jetë në gjendje të:
• thirrjet Monitor
• mesazhet me tekst Track
• Lexo email
• Track GPS Vendndodhja
• Monitor Internet Përdorimi
• Qasja Kalendari dhe Address Book
• Lexo Mesazhet e çastit
• Record Rrethinat
• Apps Kontrollit dhe Programet
• View Multimedia Files
• Të ketë Remote Control i Phone dhe më shumë ...

Ju mund të shkarkoni: Duke përdorur exactspy-Free Mobile Spy Software për të mbajtur juaj Kids Safe

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy