Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko

Blog

Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko

Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko

Mobile Phone Spy Software Free Download

Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko

exactspy-Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko është një software undetectable spiun i cili ju lejon të fshehtë të regjistrojnë të gjitha aktivitetet (përfshirë pozicionet e GPS) i Apple iPhone tuaj, Apple iPad, Android. exactspy-Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko regjistron çdo SMS dhe shkrimet çdo telefonatë duke përfshirë numrat e telefonit me zgjatje. Të gjitha thirrjet dhe SMS shkrimet janë të ngarkuar në llogarinë tuaj online. exactspy-Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko fillon në çdo boot e telefonit tuaj, në mënyrë të plotë vjedhurazi.

Pas exactspy-Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko është setup në telefonin tuaj, ajo do të regjistrojnë të gjitha aktivitetet e telefonit dhe pastaj në heshtje ngarkoni të dhënat në privat llogaria juaj e Mobile spiun duke përdorur lidhjen e internetit. Kur ju dëshironi për të parë të dhëna të regjistrohet, thjesht hyni brënda për Control Panel tuaj Online nga çdo kompjuter i lidhur në internet. Ju mund të identifikoheni në çdo kohë nga çdo vend për të parë rezultatet pa nevojë qasje në telefon. Të dhënat e regjistruara të përfshijë një datë / kohë pullë dhe janë të kërkueshme nga numri telefonit.

Free ways to spy on cell phones

Mënyra të lirë për të spiunuar në telefonat celularë

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

exactspy-Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko dhe exactspy ka shumë funksione:
– Mban gjurmët e vend GPS. monitoruar dhe Locate aktivitetin e telefonit! Monitorimi Realtime GPS, me hartën rrugore të përshtatshëm për të drejtuar rrugën
– Call Regjistrimet. Ajo do të jetë e mundur për të dëgjuar ndërveprime bërë nga telefoni celular qëllimi.(Google Android dhe iOS telefona)
– Shkrime Phone. Monitoron dhe shkrimet e quajnë dhe e quan sfond.
– Telefoni i ardhshëm quan kufizimi. Kufizo ndonjë numër për telefonata hyrëse.
– Studimi mesazh Tekst. Kontrollo të gjitha tekstet marrë ose dërgoni nga telefoni. Spy në tekste me exactspy
– Keylogger. exactspy atribut keylogging ju lejon për të studiuar gjithçka faucets tuaj të përdoruesit të synuar në telefon celular.
– Cpanel. Disponueshmëria e shumicës shkrimet dhe informacione telefonit dhe fakteve në internet në çdo kohë nëpërmjet kompjuterit
– Reliable. 10-ditë para mbrapa garanci
– Orari Kontrollo. Monitoruar të gjitha veprimet orar, Ngjarjet e rregulluar dhe memorandume.
– Go përmes email. Ekranet hyrëse dhe dalëse e-mail
– Monitor konsumin Internet: eksploruar background, web faqe bookmarks, pengon faqet web
– Informacioni ndërpres menjëhershëm: Skype spiun, Spiun WhatsApp dhe Facebook apo twitter spiun, Spiun Viber dhe iMessage spiun
– Përgjimi. Ajo do të jetë e mundur për vendosjen e historisë me exactspy
– Kontrolli Handheld. Ju duhet të keni një telekomandë më shumë se një telefon me ngritur exactspy: këto lloje të aftësive si vegël Wipeout, pengim largët produkti do të jetë në kuadër të trajtuar tuaj
– Pazbuluara! Gëlltitje vogël bateri
– Vjedhje! Nuk i përdor mesazh komandat tekst që mund të shfaqen në telefonin celular të synuar, duke e bërë të sigurt sekretin e gjetjes tuaj
– I përshtatshëm! Mund të trajtojë markave të telefonisë mobile kryesore dhe sistemet operative: Telefon celular Android, telefonat iPhone
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo lirë program çmimi spiun software, në krahasim me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Mobile Phone Spy Software Pa pagesë Shkarko

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy