Let's Protect Kids From Cell Phone Spy Free

Blog

Let’s Protect Kids From Cell Phone Spy Free

Let’s Protect Kids From Cell Phone Spy Free

Protect Kids From Cell Phone Spy Free

Protect Kids From Cell Phone Spy Free

I want to seem at the alternatives for parental manage with mobile devices. during this post i’ll explore many other ways to urge this done; utilizing characteristics offered from some suppliers, thought programs still because the rather more thorough trailing applications.

Kids, në gjithnjë e rinj rritet më të vjetër, ar getting their sensible trendy smartphones with total access to the net and every one of that involves. A 10-calendar year-older by employing a sensible phone while not the requirement of any style of parent handle in position will promptly gain access to the planet wide net, social networking, Zonat bisedë dhe shumë më tepër. Ata në thelb kanë një kompjuter mini, por ndryshe nga PC e tyre në shtëpi nuk është e mundur të jetë në kërkim mbi shpatullat e tyre për të mbajtur një kontroll mbi gjërat - apo është ajo?

Let’s Protect Kids From Cell Phone Spy Free

Ka shumë forma të ndryshme të të rriturve të menaxhuar në dispozicion për telefonat celulare në varësi se si shumë të menaxhuar ju duhet të keni.

Për të rinjtë, numri më i madh i karakteristikave të kufizuara përmes agjencisë tuaj të shërbimit ose aplikacione të njohura mund të jetë mbi të gjitha që ju nevojitet. Unë gjithashtu do të kërkojë një në thellësi të marrë një vështrim në atë që është dhënë nga programi i monitorimit të kryera software. exactspy , shumë më të mirë të lirë aplikimi spiun çmimi për fëmijët.

– Tracks vendin GPS. Gjeni dhe të monitoruar lëvizjen e çdo telefon! Real-time sistemit të pozicionimit global mbajtja e, me udhëzues praktik për të drejtuar rrugën

– Call Regjistrimet. Ajo do të jetë e lehtë për të dëgjuar bisedat e bëra nga telefoni objektive celular.(Os Android & iOS telefonat celularë)

– Merrni në kontakt me Shkrime. shkrimet dhe Monitors Telefono dhe e quan sfond.

– Telefonin celular Përbrenda quan kufizimi. Kufizojnë ndonjë numër për thirrje telefonike celularë përbrenda.

– Go përmes mesazhit tekst. Mbani një sy në të gjitha mesazheve tekst të fituara ose dërgoni nga telefoni celular. Spy në tekstin e mesazheve me exactspy

– Keylogger. mSpy keylogging karakteristikë do t'ju lejojë të studiuar çdo gjë që faucets objektive e juaja si konsumatorë në telefon celular.

– Cpanel. Lehtësia e qasjes së të gjitha shkrimet dhe telefonit info në internet në çdo kohë nëpërmjet laptop apo kompjuter

– Reliable. 10-ditë pune para-mbrapa garanci

– Orari Kontrollo. Monitoruar të gjitha rutinat kalendarik, Takime përgatitur dhe memorandume.

– Go përmes email. Tracks e-postën dalëse dhe hyrëse

– Monitor përdorimin Online: Historia e shfletimit, faqe bookmarks, pengon faqet

– Mesazhet ndërpres shpejtë: Skype spiun, Spiun WhatsApp dhe Fb spiun, Spiun Viber dhe iMessage spiun

– Përgjimi. Është e mundur për një mjedis të historisë me exactspy

– Telekomandë. Ju duhet të keni një kontroll handheld që përfshin një telefon me exactspy montuar : ky lloj karakteristika si Wipeout pajisje, Pajisja largët parandalimin e do të jetë nën kontrollin tuaj!

– Pazbuluara! Futje Minor bateri elektrike

– Vjedhje! Nuk do të përdorë udhëzimet mesazh shkrimor që mund të tregojnë në telefonin celular të synuar, duke e bërë të sigurt sekretin e mbajtja e

– I përshtatshëm! Mund të trajtojë emrat kryesorë markë Cellphone dhe sistemeve operative: Android, telefonat celularë iPhone

Cell phone spy free trial

Cell phone spy free trial

 

Using Spy Software exactspy: The Easiest Way to Protect Kids From Cell Phone Spy Free
Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Me exactspy- Protect Kids From Cell Phone Spy Free ju do të jetë në gjendje të:
• thirrjet Monitor
• mesazhet me tekst Track
• Lexo email
• Track GPS Vendndodhja
• Monitor Internet Përdorimi
• Qasja Kalendari dhe Address Book
• Lexo Mesazhet e çastit
• Record Rrethinat
• Apps Kontrollit dhe Programet
• View Multimedia Files
• Të ketë Remote Control i Phone dhe më shumë ...

Ju mund të shkarkoni :”Let’s Protect Kids From Cell Phone Spy Free

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy