How To Track Whatsapp Messages On Cell Phone ?

Blog

How To Track Whatsapp Messages On Cell Phone ?

How To Track Whatsapp Messages On Cell Phone ?

How To Track Whatsapp Messages

How To Track Whatsapp Messages

WhatsApp është bërë më popullore platformë mesazheve tekst në vitet e fundit kështu që nuk është çudi që një nga kërkesat më të zakonshme të njerëzve në kërkim për mbikqyrje është se si për të parë mesazhet dikujt WhatsApp. Nëse jeni duke kërkuar për të mbajtur fëmijët tuaj nga probleme, ju do të dëshironi të dini rreth exactspy. Kjo nuk është 100 % pa pagesë - por më e mira gjërat nuk janë. exactspy shkon mbi dhe përtej asaj që aplikimet tipike për mbikqyrjen e telefonit celular mund dhe duke e bërë qasjen dhe menaxhimin e informacionit që ju doni shumë e lehtë.

How To Track Whatsapp Messages

Për shembull, exactspy sigurt ruan të dhënat e komunikimit të synuar tuaj (duke përfshirë mesazheve WhatsApp) dhe ju lejon të hyni në atë nëpërmjet një ndërfaqe të përshtatshëm web që ju tregon informacion të rëndësishëm në lidhje me shkrimet dhe ju ndihmon për të kuptuar atë që keni mbledhur. Është gjithashtu shumë e lehtë për të ngritur exactspy në një pajisje të synuar - ajo merr vetëm disa minuta - dhe aplikimi do të jetë plotësisht unnoticeable dikur ajo ka qenë instaluar. Kjo pastaj mund të përdoret për të regjistruar WhatsApp shkrimet dhe informacione të tjera të tilla si mesazheve të rregullta SMS për aq kohë sa ju pëlqen.

How to track whatsapp messages online free

Si për të gjetur whatsapp mesazhet online falas

How To Track Whatsapp Messages – Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: How To Track Whatsapp Messages On Cell Phone ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy