How To Track iPhone Without Them Knowing?

Blog

How To Track iPhone Without Them Knowing?

How To Track iPhone Without Them Knowing?

Track iPhone Without Them Knowing

Track iPhone pa e ditur ata

Nëse ju jeni në një pozicion ku ju duhet për të ndjekur dhe monitoruar një iPhone të veçantë, atëherë ajo mund të jetë më e lehtë se sa ju mendoni se - të gjithë ju duhet të vërtetë është një mjet i madh iPhone spiun. Me një mjet të tilla si exactspy-Track iPhone pa e ditur ata, ju do të jetë në gjendje për të gjetur ndonjë iPhone nga një distancë larg. Pra, si e bën këtë punë? Për ta thënë thjesht exactspy-Track iPhone pa e ditur ata është një ndjekja telefon dhe zbatimi monitorimit të cilat mund të kandidojë në mënyrë të fshehtë në çdo iPhone dhe për të mbajtur një rekord të çdo gjë nga mesazhet SMS dhe thirrje shkrimet për GPS lokacioni. Është e lehtë për të instaluar në çdo iPhone, ose telefon tjetër smart, dhe kjo është e lehtë për të menaxhuar në internet. The exactspy-Track iPhone pa e ditur ata mjet është në përputhje me një shumëllojshmëri të platformave duke përfshirë Android dhe iPhone dhe kjo është e kontrolluar nga një panel kontrolli të cilat mund të arrihen formojnë ndonjë PC apo telefonit shfletuesin.

Kur është fjala për zgjedhjen e një mjet iPhone spiun është e rëndësishme të dini se programi juaj i zgjedhur siguron të gjitha veprimeve të monitorimit telefonit që ju kërkojnë. Me exactspy-Track iPhone pa e ditur ata ju jeni duke marrë një paketë të madhe me karakteristikat e mëposhtme:

Undetectable / Icons fshehura
Kontrolli i plotë Remote e Programit
Call Shkrime
Ndjekja Email
SMS Messages
Qasja në iPhone librin e adresave
GPS Tracking Vendndodhja
Qasja në Photos, Video dhe Tjera Fajle
Device përgjimi
Një mjet iPhone spiun si exactspy-Track iPhone pa e ditur ata ka kaq shumë përdorime të ndryshme. Ju mund të kenë nevojë për të monitoruar përdorimin e punonjësve të një telefoni celular kompani nëse keni arsye për të besuar se ata janë abuzuar pajisjen për mjetet personale, ose ndoshta ju jeni duke kërkuar për një mënyrë për të gjetur fëmijën tuaj ose adoleshencë e përdorimit celular për sigurinë. Ndjekja dhe monitorimi mjet gjithashtu mund të vihet në përdorim të mirë në qoftë se ju doni të merrni një kopje rezervë të të dhënave të vetë pajisjen tuaj celular ose nëse jeni duke kërkuar për të luajtur me detektivë dhe të gjetur se çfarë bashkëshorti juaj është deri në.

Track someone via iphone without them knowing

Track dikë përmes iPhone pa e ditur ata

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Go to exactspy'S web-faqen dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Me exactspy-Track iPhone pa e ditur ata ju do të jetë në gjendje të:
• thirrjet Monitor
• mesazhet me tekst Track
• Lexo email
• Track GPS Vendndodhja
• Monitor Internet Përdorimi
• Qasja Kalendari dhe Address Book
• Lexo Mesazhet e çastit
• Record Rrethinat
• Apps Kontrollit dhe Programet
• View Multimedia Files
• Të ketë Remote Control i Phone dhe më shumë ...

Ju mund të shkarkoni: Si për të ndjekur iPhone pa e ditur ata Me exactspy ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy