How To Track Cell Phone Messages Për Lirë ?

Blog

How To Track Cell Phone Messages Për Lirë ?

How To Track Cell Phone Messages Për Lirë ?

Track cell phone text messages free

Mesazhet me tekst celular Track pa pagesë

Është e vërtetë e lehtë për të kollitem në telefonin e dikujt, në pak ose pa kosto shumë. Të gjitha që ju duhet është qasje në telefonin e tyre një herë (vërtet, një herë është e mjaftueshme) dhe një app madhe spiun të bëjë pjesën tjetër.

Së pari edhe pse, ju keni nevojë për një app të mirë spiun. Sigurohuni dyqan app është i përmbytur me aplikimet spiun që pretendojnë të jenë të 100% falas. Ju keni të dini se ju merrni atë që paguani për. Dhe që keni paguar për asgjë, ju zakonisht e merrni ... edhe ... asgjë. Asgjë e vlerës gjithsesi.

How To Track Cell Phone Messages Për Lirë ?

exactspy është një app paguar. Prit, para se të përçartje për koston, mendoni se çka ju jeni marrë me exactspy: ju mund të monitorojnë mesazhe teksti, thirrjet, Apps mesazheve të çastit (Skype, WhatsApp), foto, videos, kalendarë dhe libri i adresave. Ju mund të regjistroni edhe thirrje telefonike. Tani nuk është se më mirë se sa paguajnë për asgjë? Gjithë telefon të vihet në dispozicion për ju.

Si ta Instaloni spiun App mbi Cell

Të gjithë ju duhet të bëni është që të instaloni exactspy në telefonin e tyre celular dhe exactspy do të bëjë pjesën tjetër. Ju vetëm duhet të hyni në llogarinë tuaj exactspy nga laptop e smartphone ose tabletë, dhe çdo mesazh teksti do të dërgohet tek ju, edhe nëse është e grisur nga telefoni. Dhe vetëm për shkak se kjo është një app madhe spiun, exactspy është undetectable në telefonin e atij personi, çfarëdo platformë ai është duke përdorur.

How To Track Cell Phone Messages For Free

How To Track Cell Phone Messages Për Lirë

Për të filluar spiunuar ju vetëm duhet të marrë këto hapa të lehtë:

Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
Shkarko atë në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

How To Track Cell Phone Messages Për Lirë – Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: How To Track Cell Phone Messages Për Lirë ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy