Si për të spiunuar në My Phone Girlfriends Cell?

Blog

Si për të spiunuar në My Phone Girlfriends Cell?

Si për të spiunuar në My Phone Girlfriends Cell?

How To Spy On My Girlfriends Cell Phone

Si për të spiunuar në My Phone Girlfriends Cell

exactspy mund të ju ndihmojë për të gjetur mesazhe GF tuaj dhe ju mund të hyni atë në telefonin tuaj, laptop ose iPad shumë lehtë. Nuk është e mundur për të ruajtur një marrëdhënie të mirë derisa ju të keni ndonjë lloj të dyshimit në mendjen tuaj. Që të mbetet i lirë nga çdo lloj dileme, ju mund të zgjidhni exactspy, cila është miku juaj i vërtetë për të mundësuar që për të spiunuar të dashurën tuaj me një kosto shumë nominale.

Si për të spiunuar në My Phone Girlfriends Cell

Ju mund të mendoni në lidhje me zgjedhjen e softuerit të lirë, por kjo nuk do të bëjë prania juaj padukshme në telefonin e saj. Free software nuk punon exquisitely për ju dhe për më tepër, ata do të përfshijnë reklama ose karakteristika të tjera të padëshiruara, të cilat mund të le të gf juaj e di që ju jeni duke spiunuar e saj. Ju mund të merrni shërbime nga exactspy dhe mbeten të tensionit të lirë në lidhje me duke treguar off praninë tuaj.

Si të Qasja Whatsapp Messages dhe më shumë

Ju mund të merrni qasje mbi tekstin e mesazheve dhe madje edhe bisedat WhatsApp, cila është shtuar në funksion. Kjo kompani ju jep strukturë të plotë të fluturojë për monitorimin e një telefoni dhe duke marrë përpara me të. Ju duhet vetëm një moment për të shkuar në me spiunazh tuaj dhe kjo është bërë pothuajse. Ju thjesht duhet të blej exactspy, instaluar setup në pajisjen që dëshironi të spiun dhe të fillojë ndjekja atë menjëherë. Nuk ka periudhë pritje dhe ju mund të përdorni softuer sa më shpejt që ju të paguani për të.

How to see my girlfriends text messages

Si për të parë të dashurin mesazhet e mia tekst

Për të filluar spiunuar ju vetëm duhet të marrë këto hapa të lehtë:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko atë në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Si për të spiunuar në My Phone Girlfriends Cell – Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Si për të spiunuar në dashurin tim Text Messages Me exactspy ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy