How To Monitor Cell Phone Text Messages For Free Download ?

Blog

How To Monitor Cell Phone Text Messages For Free Download ?

How To Monitor Cell Phone Text Messages For Free Download ?

How To Monitor Cell Phone Text Messages For Free

How To Monitor Cell Phone Text Messages Për Lirë

Nëse jeni në kërkim për mënyrën më të mirë për të monitoruar telefonin celular të fëmijës tuaj, grua, burri, punonjës, Dashurën cheating, i dashuri ose bashkëshorti, ne kemi testuar dhe shqyrtuar disa shërbime të monitorimit telefonit pa pagesë.
How To Monitor Cell Phone Text Messages Për Lirë
Disa nga këto Apps ndjekja telefon ose programet janë të lirë dhe disa të kushtojë një tarifë mujore. Tiparet më të kërkuar të ndjekja telefonin celular janë që të jetë në gjendje për të lexuar një mesazhe me tekst persona SMS pa personin tjetër duke e ditur. Nëse fëmija juaj ka qenë duke marrë në telashe, ose ju jeni të dyshimtë e bashkëshortit tuaj të mashtrimit, atëherë këto celular gjurmuesit aktivitet të vërtetë mund të ju ndihmojë të kuptojnë situatën. Këto lloje të ndryshme të vendndodhjes celular programeve prerjet zakonisht janë instaluar fshehurazi në një persona iPhone ose telefon Android. Atëherë ju zakonisht do të identifikoheni në një faqe interneti në një kompjuter desktop. Pasi të keni hyrë në ju do të tipit info e nevojshme për të lidhur në telefon ju instaluar app në. Ju pastaj do të jetë në gjendje për të parë se personat vend në kohë reale, lexoni të gjitha mesazhet e tyre tekst SMS pa njohuritë e tyre (përbrenda dhe jashtë) dhe shihni telefonat thirrjes plotë log historinë (përbrenda dhe jashtë).

How To Monitor Cell Phone Text Messages Për Lirë

ExactSp-SMS Tracker për Android FALAS dhe app BEST Android do të ju lejojnë të largëta të ndjekur dhe monitoruar SMS, MMS, mesazhet me tekst, thirrjet, dhe vendndodhjen GPS telefon. Kjo app monitorimi tekst është më në thellësi të largëta ndjekja dhe monitorimi sistem për përdoruesit e telefonit Android. Ju vetëm instaloni SMS Tracker për të synuar telefon ju dëshironi për të monitoruar. Ju pastaj mund të remotely lexoni të gjitha mesazhet SMS Text (përbrenda dhe jashtë), MMS mesazhe multimediale, të gjitha fotot dërguar dhe marrë, shikoni thirrjen persona telefonit shkrimet (duke përfshirë emrin persona, numrin e telefonit, dhe sa kohë ata folën për atë person) dhe të parë të plotë historinë e web browsing remotely. Ju gjithashtu mund të shikoni persona të synuar GPS informacion vendndodhjen në hartë për të parë saktësisht se ku ata janë dhe në çfarë kohë. Personi ose të synuar ju jeni ndjekja nuk do të jenë të vetëdijshëm se ju jeni të shikuar aty çdo lëvizje, çdo thirrje dhe çdo tekst. Gjitha këto të dhëna mund të shihet nga distanca në çdo shfletues, duke përfshirë telefonin tuaj, tabletë ose PC. Prindërit tani mund të kenë një mjet të fuqishëm të lirë për të ndihmuar të mbajtur fëmijët tuaj të sigurt edhe kur ju nuk jeni me ta.

Free cell phone monitoring software

Qelizë pagesë monitorimit telefon software

How To Monitor Cell Phone Text Messages Për Lirë – Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: How To Monitor Cell Phone Text Messages Për Lirë ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy