How To Mobile Spy App Free Download?

Blog

How To Mobile Spy App Free Download?

How To Mobile Spy App Free Download?

Phone spy app free download

Phone spy app free download

exactspy-Mobile Spy App Free Download është një software undetectable spiun i cili ju lejon të fshehtë të regjistrojnë të gjitha aktivitetet (përfshirë pozicionet e GPS) of your Windows Mobile, Symbian OS, Apple iPhone, Apple iPad, Android or BlackBerry smartphone. Cell Phone Spy records every SMS and logs every call including phone numbers with durations. Të gjitha thirrjet dhe SMS shkrimet janë të ngarkuar në llogarinë tuaj online. exactspy starts at every boot of your phone, në mënyrë të plotë vjedhurazi.

Pas exactspy-Mobile Spy App Free Download është setup në telefonin tuaj, it will record all the phone activities and then silently upload the data to your private exactspy account using the internet connection. Kur ju dëshironi për të parë të dhëna të regjistrohet, thjesht hyni brënda për Control Panel tuaj Online nga çdo kompjuter i lidhur në internet. Ju mund të identifikoheni në çdo kohë nga çdo vend për të parë rezultatet pa nevojë qasje në telefon. Të dhënat e regjistruara të përfshijë një datë / kohë pullë dhe janë të kërkueshme nga numri telefonit.

Mobile spy app free download

Mobile app spiun shkarko pa pagesë

exactspy is compatible with , Android, Apple iPad, Apple iPhone based smartphones…

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Me exactspy-Mobile Spy App Free Download ju do të jetë në gjendje të:
• thirrjet Monitor
• mesazhet me tekst Track
• Lexo email
• Track GPS Vendndodhja
• Monitor Internet Përdorimi
• Qasja Kalendari dhe Address Book
• Lexo Mesazhet e çastit
• Record Rrethinat
• Apps Kontrollit dhe Programet
• View Multimedia Files
• Të ketë Remote Control i Phone dhe më shumë ...

Ju mund të shkarkoni: How To Mobile Spy App Free Download?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy