How To Free Mobile Spy Application Download ?

Blog

How To Free Mobile Spy Application Download ?

How To Free Mobile Spy Application Download ?

Free Mobile Spy Application Download

Free Mobile Spy Application Download

Nëse ju besojnë dikë, të ndjehen të mashtruar, are suspicious of someone’s activities or would just like information that will help progress exactspy-Free Mobile Spy Application Download your career, you can now use your SmartPhone with our free cell phone spy software to know the truth, dhe personi që ju jeni i synimeve të dhënësit nuk do dyshoj një gjë të. Garantuar!

Nuk ka asnjë gjurmë apo prerjet e detajet e telefonit celular në telefon të synuar. Kjo do të thotë objektivi juaj do të ASNJEHERE di!

Ky do të jetë mjeti më i fuqishëm që ju keni përdorur ndonjëherë për të zbuluar të vërtetën e fshehur. It allows you to spy on any mobile phone and even know their location!

Ajo mund edhe të përdoret si një bug, duke regjistruar biseda përreth, edhe në qoftë se personi nuk është në telefon. Është lloj i ka vet software tuaj personale të mbikqyrjes!

Free download mobile spy software full version

Free download mobile spy software full version

exactspy-Free Mobile Spy Application Download mund të jetë ngritur për të hyrë në asgjë dhe çdo gjë që vjen nga telefoni synuar. And that includes messages sent via WhatsApp, BBM and Facebook!

Merrni fuqinë në duart tuaja për të marrë për të vërtetën dhe të zbuluar atë që është me të vërtetë ndodh, pa dikush duke e ditur, duke përdorur këtë celular të telefonit spiun software!

exactspy-Free Mobile Spy Application Download ju lejon të dëgjoni për të jetuar thirrje, monitorimin e mesazheve tekst, pamje shkrimet e thirrjes, të shihni vendndodhjen dhe shumë më tepër ... dalluar!

 

exactspy-Free Mobile Spy Application Download and has lots of functions:
– Mban gjurmët e vend GPS. monitoruar dhe Locate aktivitetin e telefonit! Monitorimi Realtime GPS, me hartën rrugore të përshtatshëm për të drejtuar rrugën
– Call Regjistrimet. Ajo do të jetë e mundur për të dëgjuar ndërveprime bërë nga telefoni celular qëllimi.(Google Android dhe iOS telefona)
– Shkrime Phone. Monitoron dhe shkrimet e quajnë dhe e quan sfond.
– Telefoni i ardhshëm quan kufizimi. Kufizo ndonjë numër për telefonata hyrëse.
– Studimi mesazh Tekst. Kontrollo të gjitha tekstet marrë ose dërgoni nga telefoni. Spy në tekste me exactspy
– Keylogger. exactspy atribut keylogging ju lejon për të studiuar gjithçka faucets tuaj të përdoruesit të synuar në telefon celular.
– Cpanel. Disponueshmëria e shumicës shkrimet dhe informacione telefonit dhe fakteve në internet në çdo kohë nëpërmjet kompjuterit
– Reliable. 10-ditë para mbrapa garanci
– Orari Kontrollo. Monitoruar të gjitha veprimet orar, Ngjarjet e rregulluar dhe memorandume.
– Go përmes email. Ekranet hyrëse dhe dalëse e-mail
– Monitor konsumin Internet: eksploruar background, web faqe bookmarks, pengon faqet web
– Informacioni ndërpres menjëhershëm: Skype spiun, Spiun WhatsApp dhe Facebook apo twitter spiun, Spiun Viber dhe iMessage spiun
– Përgjimi. Ajo do të jetë e mundur për vendosjen e historisë me exactspy
– Kontrolli Handheld. Ju duhet të keni një telekomandë më shumë se një telefon me ngritur exactspy: këto lloje të aftësive si vegël Wipeout, pengim largët produkti do të jetë në kuadër të trajtuar tuaj
– Pazbuluara! Gëlltitje vogël bateri
– Vjedhje! Nuk i përdor mesazh komandat tekst që mund të shfaqen në telefonin celular të synuar, duke e bërë të sigurt sekretin e gjetjes tuaj
– I përshtatshëm! Mund të trajtojë markave të telefonisë mobile kryesore dhe sistemet operative: Telefon celular Android, telefonat iPhone
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo lirë program çmimi spiun software, në krahasim me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: How To Free Mobile Spy Application Download ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy