How To Download App To Spy On iPhone Free For My Children

Blog

How To Download App To Spy On iPhone Free For My Children

How To Download App To Spy On iPhone Free For My Children

App To Spy On iPhone Free

App To Spy On iPhone Free

Me zhvillimin dhe evoluimin e teknologjive të reja, është e mundur për të spiunuar në një iPhone nga distanca, pa u parë me exactspy-App To Spy On iPhone Free aplikim.
Drejtë nga një film James Bond, zgjidhje tonë të re në ballë të teknologjisë ju lejon të fshehtë të spiunuar fëmijët tuaj ose të punësuarit direkt nga celulari juaj në vetëm disa minuta.

Bisedat nga SMS, Mesazhet facebook, Whatsapp, Yahoo dhe rrjete të tjera sociale, telefonata, Vende GPS (gjurmë të gjitha lëvizjet në një hartë), Historia e internetit, Kontaktet, shënime, fjalëkalime, asgjë nuk do të të shpëtojnë!

Instalimin e software spiun në një iPhone merr vetëm 5-10 minuta dhe nuk kërkon ndonjë njohuri të veçantë në këtë fushë. Thjesht ndiqni udhëzimet në udhëzuesin tonë të instalimit të filluar tani për të gjetur dikë.

1. Donwload exactspy-App To Spy On iPhone Free.

exactspy-App To Spy On iPhone Free application will allows you to view at any time from your mobile device copy data captured by the spy software. Për ta bërë këtë, ju duhet së pari instaloni atë në pajisjen tuaj.

2. Install the free spy software in iPhones you want to monitor.

Software spiun duhet të jetë i instaluar në çdo iPhone që ju dëshironi për të spiunuar. Operacioni i instalimit merr vetëm disa minuta dhe ju do të më pas marrin kopje të SMS, thirrjet, Facebook messages and more directly on your exactspy application.

A spy software completely invisible in the iPhone.

Software ynë është undetectable në iPhone ju spiun. Ajo nuk ka një ikonë në ekranin kryesor dhe mund të jetë në dispozicion vetëm në qoftë se ju shkruani kryesore tuaj të fshehtë për të bërë atë të duket. Një software spiun që do të garantojë anonimitetit dhe maturi përsosur.

App To Spy On iPhone Free

App To Spy On iPhone Free

Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Me exactspy-App To Spy On iPhone Free ju do të jetë në gjendje të:
• thirrjet Monitor
• mesazhet me tekst Track
• Lexo email
• Track GPS Vendndodhja
• Monitor Internet Përdorimi
• Qasja Kalendari dhe Address Book
• Lexo Mesazhet e çastit
• Record Rrethinat
• Apps Kontrollit dhe Programet
• View Multimedia Files
• Të ketë Remote Control i Phone dhe më shumë ...

Ju Mund Shkarko: How To Download App To Spy On iPhone Free For My Children

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy