How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj ?

Blog

How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj ?

How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj ?

How To Check Someones Text Messages From Your Phone

How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj

Është shumë e lehtë dhe ju mund të marrin paketa exactspy për përcjelljen e mesazheve tekst për çdo pajisje të lëvizshme. Nëse ju dëshironi për të ndjekur iPhone apo telefon android zgjuar, exactspy i ka të gjitha për të ju jap përmes paketave tij ekskluzive.

Pro dhe kundër të Apps Monitorimit Pa pagesë Phone

Ju mund të vizitoni faqen e internetit dhe të shohim çdo gjë që ata janë duke ofruar në pakot e tyre të abonimit. Ka 100% software të lirë në dispozicion në tregun e online, por ata janë në fund të fundit nuk ju ofruar çdo detaj. Disa prej tyre janë programet demo dhe të tjerët nuk mund të ju jap informata të shëndetshëm. Ajo është gjithmonë më mirë për të shkuar për software të paguar sa Apps lirë nuk janë vetëm e drejtë për qëllimet spiunazh.

How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj

Ju do të jepet kontrollit detaje panel nga exactspy dhe këto mund të jetë e mbushur në telefonin tuaj për të kontrolluar mesazhet me tekst të personit tjetër. Kjo është një mënyrë e largët për të vëzhguar se çfarë personi tjetër është duke bërë në telefonin e tij / saj në një vend tjetër. Kjo është një mënyrë e madhe për të gjetur mesazhe dhe monitoruar një person pa i lënë ata të dinë për të. exactspy mund të përdoret për ndjekjen e porosive për përdorim personal apo profesional. Përdorime personale përfshijnë ndjekja e telefonit të fëmijëve. Ndjekja telefon profesional përfshin ndjekja telefonin e punonjësve apo drejtuesve të marketingut në një kompani. Për të mësuar më shumë rreth asaj se si veprat exactspy vizitoni web-faqen e tyre.

Për të filluar spiunuar ju vetëm duhet të marrë këto hapa të lehtë:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko atë në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

How to check someones text messages online for free

Si të kontrolloni someones mesazhe me tekst online falas

How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj– Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: How To Kontrollo someones Mesazhet shkrimore nga telefoni juaj ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy