Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë ?

Blog

Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë ?

Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë ?

How Do I Spy On My Girlfriends Text Messages For Free

Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë

exactspy është zgjidhje preeminent për nevojën tuaj për të monitoruar mesazhe me tekst të dashurën tuaj. Ajo mund të ketë bërë opsioni i fundit për ju për të kërkuar për mesazhet me tekst të gf tuaj për shkak të qëndrimit të saj indiferent ndaj marrëdhënies tuaj. Ju nuk duhet të hezitoni për të njëjtën gjë dhe menjëherë të shkoni për spiunazh telefonin e saj celular nga exactspy sepse ajo është gjithmonë më mirë që të kaloni një marrëdhënie, në qoftë se ndonjë nga ana është duke shkuar në rrugën e gabuar. E dashura jote nuk do të gjeni këtë tracker dhe versionin e paguar e exactspy është një tracker denjë. Ju mund të shikoni demonstrim dispozicion online dhe për të kuptuar rrugën e lehtë për të instaluar exactspy në pajisjen e saj të lëvizshme. Nëse ajo është duke përdorur telefonin Android të bazuar apo iPhone, kjo tracker është në dispozicion për të gjitha platformat.

Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë

Disi, është e preferueshme për të përdorur software të paguar në vend se të freeware. Arsyeja kryesore për këtë fakt është se Apps lirë software nuk janë aq të besueshme sa ato të paguara. Nëse ju doni të spiunuar gf tuaj, ju duhet të zgjidhni një burim i besuar për të njëjtën. Pasi ju jeni bërë me pagesë të abonimit exactspy, ju jeni gati për të instaluar software për pajisje të lëvizshme dhe nuk ka absolutisht asnjë presin për asgjë. Shko në dhe të pista celular e saj për të dini atë më mirë.

How to see my girlfriends text messages

Si për të parë të dashurin mesazhet e mia tekst

Për të filluar spiunuar ju vetëm duhet të marrë këto hapa të lehtë:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko atë në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë– Pikat e exactspy
Një sasi e mirë e funksionimit të ofrohen me app Cellphone spiun
1. Monitor Global sistemit të pozicionimit Vendndodhja
exactspy mund të jetë ngritur për të gjetur vendndodhjen GPS navigacion të përqëndrohet tuaj përkatëse në telefonin celular. Get të dini se djali juaj është ku ai është menduar të jetë ose në qoftë se punonjësi juaj është me të vërtetë në një bllokim të trafikut.
2. Mesazhet Track sms
Ky telefon celular aplikim kontrolluar ju lejon të lexoni të gjitha mesazhet përmbajtje tekstuale dhe informacione multimedial mbuluar me njolla ose të marra me konsumatorin objektive telefonit. Këto janë paraqitur për të shpejtë në kërkim të edhe pse fshirjen.
3. Mbani një sy mbi thirrjet telefonike
exactspy ju lejon të shihni të gjitha thirrjet hyrëse / nga jashtë duke përdorur kohëzgjatjen dhe timestamp tyre. Edhe, kjo mbajtja e software portativ mund të jetë ngritur për thirrjet historisë qëllim ose nga shumëllojshmëri tuaj të paracaktuara. Ju nuk do të të dal disi!
– Spy Call
– Regjistrimi Call
4. Monitorimi Internet Përdore
Shiko të gjitha URL ndal në nga konsumatori në web shfletuesin e telefonit celular. Duke kërkuar nëpër historinë e tyre të shfletimit, shikoni se çfarë ata janë deri në linjë.
5. Trajtojë Reserve
Kontrolloni çdo të bëjë kontakt me hyrë në telefonin marrëveshje me rezervë dhe të mbajnë gjurmët e çdo funksion të vetëm nga orari i telefonit.
6. Lexoni email Shpejta
Përdoreni këtë karakteristikë të raportojnë pursuits nga Skype, iMessage dhe WhatsApp dhe Viber mesazheve shërbime profesionale aplikuar për telefonin e ardhshëm. Mbikëqyrë bisedimet Social Media dhe të mësojnë se si zakonisht dhe pikërisht ajo që të përqëndrohet në të konsumatorëve të telefonisë mobile është e dërgimin e mesazheve tekst për.
– Spy Whatsapp
– Spy Viber
– Spy Skype
– Spy Facebook
– Karburantit Spy
– Spy Kik
– Spy Line
– Spy WeChat
– Spy Hangouts
7. Ambient Ruajtja ose banojnë Sound
I kushtoj vëmendje dhe të raportojë rreth telefonit celular.
8. View Multi-media Files
Ky program portativ sigurisë software ju mundëson për të parë ndonjë video dhe fotot që janë të ruajtura në telefonin celular qëllimi. Çdo kohë fëmija ose personelit dhënat tuaja një video relevante ose ka një foto duke përdorur telefonin e tyre celular aparat fotografik dixhital, ai do të jetë i ngarkuar me shpejtësi në llogaritë exactspy.
9. Remote Control
Me telefonat celularë thjesht duke u shpesh humbur apo vjedhur, vjedhje informacioni po bëhet shumë i zakonshëm. Nga distanca fshirja e të dhënave të telefonit tuaj të synuar, ose mbyllje pajisjen, ju bëni të dhënat personale të sigurt nuk do të bien në duar të gabuara.
10. Vlerëso It
Është e mundur për të krijuar këtë kërkesë të përcjelljes Cellphone për të gjeneruar në studime të thella në përdorimin e telefonit objektive. Nëse keni nevojë për të kontrolluar dhe ndjekur shumë telefona celularë në të njëjtën kohë, të përdorni këtë funksion.
exactspy, ajo është me të vërtetë një app celular bërë për kompanitë dhe nënën e babait. Ai përfshin një mohim të madh: "exactspy është bërë për monitorimin e stafit tuaj, fëmijët ose folks të tjera me një telefon celular ose celular që ju thjesht personal ose kanë autorizimin e duhur për të monitoruar.
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo çmim më të lirë aplikimi spiun, në kontrast me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Si mund të spiunuar dashurin tim Text Messages Për Lirë ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy