Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Blog

Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Free Mobile Spy Call Recorder

Free Mobile Spy Call Recorder

Ka shumë raste kur ju mund të merrni të dyshimtë e sjelljeve të dëmshme ose të padëshiruar në shtëpi apo punë. Duke regjistruar telefonatat me exactspy-Free Mobile Spy Call Recorder ju do të merrni provat e nevojshme për të të jetë në gjendje të përballet me situatën në një mënyrë konstruktive.

exactspy-Free Mobile Spy Call Recorder ju lejon të largëta thirrje rekord bëra nga ose të marra nga pajisjen tuaj të synuar. Nëse keni nevojë për Spy Call Recorder ose hack somone regjistrimin e thirrjes, exactspy is best your choise.

exactspy-Free Mobile Spy Call Recorder ju jep kontroll të plotë mbi regjistrimin e thirrjes në telefon celular objektiv

Regjistrimi thirrje telefonike ka kuptim për një numër arsyesh. Ka pajtueshmërisë, Mbrojtja detyrim, formim, vëzhgim, dhe zëri i reagimet e konsumatorëve kur incizimet janë të çiftëzohet me analytics folurit software.

Mobile spy call recorder free download

Mobile spy call recorder free download

exactspy-Free Mobile Spy Call Recorderss and has lots of functions:
– Mban gjurmët e vend GPS. monitoruar dhe Locate aktivitetin e telefonit! Monitorimi Realtime GPS, me hartën rrugore të përshtatshëm për të drejtuar rrugën
– Call Regjistrimet. Ajo do të jetë e mundur për të dëgjuar ndërveprime bërë nga telefoni celular qëllimi.(Google Android dhe iOS telefona)
– Shkrime Phone. Monitoron dhe shkrimet e quajnë dhe e quan sfond.
– Telefoni i ardhshëm quan kufizimi. Kufizo ndonjë numër për telefonata hyrëse.
– Studimi mesazh Tekst. Kontrollo të gjitha tekstet marrë ose dërgoni nga telefoni. Spy në tekste me exactspy
– Keylogger. exactspy atribut keylogging ju lejon për të studiuar gjithçka faucets tuaj të përdoruesit të synuar në telefon celular.
– Cpanel. Disponueshmëria e shumicës shkrimet dhe informacione telefonit dhe fakteve në internet në çdo kohë nëpërmjet kompjuterit
– Reliable. 10-ditë para mbrapa garanci
– Orari Kontrollo. Monitoruar të gjitha veprimet orar, Ngjarjet e rregulluar dhe memorandume.
– Go përmes email. Ekranet hyrëse dhe dalëse e-mail
– Monitor konsumin Internet: eksploruar background, web faqe bookmarks, pengon faqet web
– Informacioni ndërpres menjëhershëm: Skype spiun, Spiun WhatsApp dhe Facebook apo twitter spiun, Spiun Viber dhe iMessage spiun
– Përgjimi. Ajo do të jetë e mundur për vendosjen e historisë me exactspy
– Kontrolli Handheld. Ju duhet të keni një telekomandë më shumë se një telefon me ngritur exactspy: këto lloje të aftësive si vegël Wipeout, pengim largët produkti do të jetë në kuadër të trajtuar tuaj
– Pazbuluara! Gëlltitje vogël bateri
– Vjedhje! Nuk i përdor mesazh komandat tekst që mund të shfaqen në telefonin celular të synuar, duke e bërë të sigurt sekretin e gjetjes tuaj
– I përshtatshëm! Mund të trajtojë markave të telefonisë mobile kryesore dhe sistemet operative: Telefon celular Android, telefonat iPhone
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo lirë program çmimi spiun software, në krahasim me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy