exactspy - Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko ?

Blog

exactspy – Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko ?

exactspy – Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko ?

Apps To spy On text Messages iPhone Free

Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko

Është e mundur për të gjetur mesazhe me tekst nga një telefon sprint në një mënyrë të fshehur. Ju mund të merrni të gjitha mesazhet e tekstit, së bashku me detaje të plota të dërguesit / pranuesit dhe kohë & Data e mesazhit. Është e mundur për të marrë të dhënat e plota të një përdorim celular përmes exactspy-Apps për të spiunuar mesazhe tekst iPhone Pa pagesë

exactspy-Apps për të spiunuar mesazhe tekst iPhone Pa pagesë punon në një mënyrë krejtësisht të fshehtë. Ky përdorues nuk do ta kuptojnë se ata janë duke u spiunuar. Megjithatë, ju keni nevojë për qasje fizike mbi pajisjen për të instaluar exactspy-Apps për të spiunuar mesazhe tekst iPhone Pa pagesë dikur. Është e lehtë për t'u përdorur dhe paneli i kontrollit është mjaft përdorues-miqësor. Kompania është e bazuar në Mbretërinë e Bashkuar, por ka miliona konsumatorëve në mbarë botën. Ju mund të pista mesazhe shkrimore, bisedat whatsapp, viber dhe Skype bisedimet për çdo telefon sprint përmes exactspy-Apps për të spiunuar mesazhe tekst iPhone Pa pagesë.

Spy on text messages free online

Spy mbi tekstin e mesazheve në linjë falas

exactspy-Apps për të spiunuar mesazhe tekst iPhone Pa pagesë mund të punojnë në platformën kryq në mënyrë efikase. Ai punon në çdo OS celular dhe ajo do të marrë një moment për të instaluar atë në pajisjen. Sa më shpejt që software është i instaluar në pajisje të lëvizshme, ndjekja menjëherë fillon. exactspy gjurmët me mjete të shumta të efektshme dhe përfshin disa karakteristika të fuqishme, të cilat mund të ndihmojë për të ndjekur mesazhet me tekst, pa asnjë dështim. Ka 5 ditë paratë mbrapa garanci për çdo klient që ka pakënaqësisë me produkte exactspy. Përpiqem exactspy-Apps për të spiunuar mesazhe tekst iPhone Pa pagesë dhe për të marrë të gjitha mesazhet me tekst tani.

Using Spy Software exactspy: The Easiest Way to Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko
Çfarë ju vetëm duhet të bëni është që të:
1. Shko në faqen e internetit exactspy dhe blerjen e software.
2. Shkarko aplikacionin në telefon që ju dëshironi për të monitoruar.
3. Shiko të të dhënave të telefonit nga çdo pajisje që ka lidhje interneti.

Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko dhe exactspy ka shumë funksione:
– Mban gjurmët e vend GPS. monitoruar dhe Locate aktivitetin e telefonit! Monitorimi Realtime GPS, me hartën rrugore të përshtatshëm për të drejtuar rrugën
– Call Regjistrimet. Ajo do të jetë e mundur për të dëgjuar ndërveprime bërë nga telefoni celular qëllimi.(Google Android dhe iOS telefona)
– Shkrime Phone. Monitoron dhe shkrimet e quajnë dhe e quan sfond.
– Telefoni i ardhshëm quan kufizimi. Kufizo ndonjë numër për telefonata hyrëse.
– Studimi mesazh Tekst. Kontrollo të gjitha tekstet marrë ose dërgoni nga telefoni. Spy në tekste me exactspy
– Keylogger. exactspy atribut keylogging ju lejon për të studiuar gjithçka faucets tuaj të përdoruesit të synuar në telefon celular.
– Cpanel. Disponueshmëria e shumicës shkrimet dhe informacione telefonit dhe fakteve në internet në çdo kohë nëpërmjet kompjuterit
– Reliable. 10-ditë para mbrapa garanci
– Orari Kontrollo. Monitoruar të gjitha veprimet orar, Ngjarjet e rregulluar dhe memorandume.
– Go përmes email. Ekranet hyrëse dhe dalëse e-mail
– Monitor konsumin Internet: eksploruar background, web faqe bookmarks, pengon faqet web
– Informacioni ndërpres menjëhershëm: Skype spiun, Spiun WhatsApp dhe Facebook apo twitter spiun, Spiun Viber dhe iMessage spiun
– Përgjimi. Ajo do të jetë e mundur për vendosjen e historisë me exactspy
– Kontrolli Handheld. Ju duhet të keni një telekomandë më shumë se një telefon me ngritur exactspy: këto lloje të aftësive si vegël Wipeout, pengim largët produkti do të jetë në kuadër të trajtuar tuaj
– Pazbuluara! Gëlltitje vogël bateri
– Vjedhje! Nuk i përdor mesazh komandat tekst që mund të shfaqen në telefonin celular të synuar, duke e bërë të sigurt sekretin e gjetjes tuaj
– I përshtatshëm! Mund të trajtojë markave të telefonisë mobile kryesore dhe sistemet operative: Telefon celular Android, telefonat iPhone
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo lirë program çmimi spiun software, në krahasim me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni :”Apps për të spiunuar në tekst Messages IPHONE Shkarko

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy