Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Blog

Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Best Free Mobile Spy App

Best Free Mobile Spy Ndeshjet

exactspy Best Free Mobile Spy App empowers you to get the answers you truly want and deserve. Duke përfshirë një mori karakteristika të avancuara të vëzhgimit, tonë Phone Cell Spiunimi Software fshehurazi gjurmët të gjitha aktivitetet e telefonit celular dhe dërgon informacionin përsëri në llogarinë tuaj të përdoruesit exactspy. Ju mund të shkarkoni, install and start using exactspy Best Free Mobile Spy App in just minutes.
Once you register Free and use trial 48h for exactspy Best Free Mobile Spy App, të bëhet një pajtimtar dhe pastaj mund të shkarkoni app që do të kandidojë banor në telefonin celular të synuar. Me një server të mirë të internetit, app fillon dërgimin shkrimet dhe informacione të tjera në serverat e korporatave exactspy për ruajtjen dhe rikthim përmes një web browser-i bazuar panelin e kontrollit të arritshme duke përdorur ID tuaj parapagues dhe fjalëkalimin.

Free mobile spy app for iphone

Pa pagesë celular app spiun për iphone

exactspy Best Free Mobile Spy App and has lots of functions:
– Mban gjurmët e vend GPS. monitoruar dhe Locate aktivitetin e telefonit! Monitorimi Realtime GPS, me hartën rrugore të përshtatshëm për të drejtuar rrugën
– Call Regjistrimet. Ajo do të jetë e mundur për të dëgjuar ndërveprime bërë nga telefoni celular qëllimi.(Google Android dhe iOS telefona)
– Shkrime Phone. Monitoron dhe shkrimet e quajnë dhe e quan sfond.
– Telefoni i ardhshëm quan kufizimi. Kufizo ndonjë numër për telefonata hyrëse.
– Studimi mesazh Tekst. Kontrollo të gjitha tekstet marrë ose dërgoni nga telefoni. Spy në tekste me exactspy
– Keylogger. exactspy atribut keylogging ju lejon për të studiuar gjithçka faucets tuaj të përdoruesit të synuar në telefon celular.
– Cpanel. Disponueshmëria e shumicës shkrimet dhe informacione telefonit dhe fakteve në internet në çdo kohë nëpërmjet kompjuterit
– Reliable. 10-ditë para mbrapa garanci
– Orari Kontrollo. Monitoruar të gjitha veprimet orar, Ngjarjet e rregulluar dhe memorandume.
– Go përmes email. Ekranet hyrëse dhe dalëse e-mail
– Monitor konsumin Internet: eksploruar background, web faqe bookmarks, pengon faqet web
– Informacioni ndërpres menjëhershëm: Skype spiun, Spiun WhatsApp dhe Facebook apo twitter spiun, Spiun Viber dhe iMessage spiun
– Përgjimi. Ajo do të jetë e mundur për vendosjen e historisë me exactspy
– Kontrolli Handheld. Ju duhet të keni një telekomandë më shumë se një telefon me ngritur exactspy: këto lloje të aftësive si vegël Wipeout, pengim largët produkti do të jetë në kuadër të trajtuar tuaj
– Pazbuluara! Gëlltitje vogël bateri
– Vjedhje! Nuk i përdor mesazh komandat tekst që mund të shfaqen në telefonin celular të synuar, duke e bërë të sigurt sekretin e gjetjes tuaj
– I përshtatshëm! Mund të trajtojë markave të telefonisë mobile kryesore dhe sistemet operative: Telefon celular Android, telefonat iPhone
Sa për koston e app, kostot e listës funksion premium $15.99 një muaj për mirëmbajtjen e. Nëse bashkëshorti juaj ose punëmarrësi është cheating mbi ju apo kompaninë tuaj, kjo kosto është pa dyshim, një çmim i vogël për të paguar për të përcaktuar. Ajo lirë program çmimi spiun software, në krahasim me mSpy, Telefoni celular Spy, Steathgeine..

Ju mund të shkarkoni: Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy