Дали сакате апликации за следење Мобилни телефони ?

Блог

Дали сакате апликации за следење Мобилни телефони ?

Дали сакате апликации за следење Мобилни телефони ?

Apps For Tracking Mobile Phones

Апликации за следење на мобилни телефони

exactspy е водечка компанија во обезбедување на бесплатни шпионски софтвер за било кој мобилен уред. Како шпион телефон е бесплатен стан, exactspy-апликации за следење на мобилни телефони е платена апликација за шпионирањето на било кој телефон и следење на логови. Шпион телефон е добра апликација, но луѓето имаат пријавено проблемот на бавна инсталација или преработка на овој стан на телефон, која не е вистинската работа за мобилни шпионски софтвер.

Широк опсег на услуги

Постојат повеќе алатки за шпионирање на располагање и може да се добијат овие услуги со плаќање номинална сума со exactspy-апликации за следење на мобилни телефони. exactspy-апликации за следење на мобилни телефони ви нуди широк спектар на услуги за мониторинг и следење на телефонските разговори и пораки. Овие софтверски апликации работат невидливо, така што на мобилниот корисникот не дојде да се знае дека тие се шпиониран.

Слободен софтвер апликации не се одговорни доколку тие пропуштите било логови, но платени оние се корисни во оваа смисла,. Можете да добиете на телефонот шпионирале со целосна гаранција и тие ќе бидат одговорни за каква било разлика во историјата. Можете дури и може да се јават кај нивниот клиент сервис, Ако имате проблеми во врска со било кое прашање. Тие ќе го реши било кој вид на проблеми и водат кон најдобрите решенија. Без разлика дали имате iPhone или Андроид базирани уред, шпионирање може да работи на било која платформа.

Track cell phone location online

Следење на мобилен телефон Локација онлајн

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

exactspy апликации за следење Мобилни телефони – Определување на exactspy
Еден добар износ на функционалност се нудат заедно со мобилен телефон шпион стан
1. Следење на Глобалниот систем за позиционирање Локација
exactspy може да се постави за да се следи GPS навигација локацијата на вашиот соодветните фокус на мобилен телефон. Да се ​​запознаете ако вашиот син е местото каде што тој би требало да биде, или ако вашиот вработен е навистина во сообраќаен метеж.
2. Песна смс пораки
Овој мобилен телефон проверка апликација ви овозможува да ги прочитате сите текстуалната содржина пораки и мултимедијални информации испратени или примени со цел телефон на потрошувачите. Тие се прикажани за брзо гледајќи иако бришење.
3. Да се ​​внимава на телефонски повици
exactspy ви овозможува да видите сите дојдовни / излезни повици користење на нивното времетраење и временската ознака. Исто така, овој пренослив Следење на софтвер може да се постави во историјата на повици со намера да или од вашиот предефинирани различни. Вие не ќе го превиди нешто!
– Шпион повик
– Снимање на повици
4. Следење на користење на интернет
Прикажи ги сите URL запрен од страна на потрошувачите во мобилен телефон веб прелистувач. Од rummaging преку своите историјата на прелистување, провери што тие се до онлајн.
5. Се справи со резерви
Провери секој направи контакт со влезе во телефон договор со резерва и да ги пратите на секоја функција од распоредот на телефонот.
6. Како прочитани Брзи пораки
Користете ја оваа карактеристика да го пријавите определба од Skype, iMessage и WhatsApp и Viber пораки професионални услуги се примени на потенцијалните телефон. Врши надзор разговори Социјалните медиуми и да научат како обично и токму она што во фокусот на мобилен телефон клиент е испраќање на текстуални пораки во врска со.
– Шпион Whatsapp
– Шпион Viber
– Шпион на Skype
– Шпион Фејсбук
– Шпионира гориво
– Шпионира Кик
– Шпионира линија
– Шпионира WeChat
– Шпионира дружења
7. Амбиент Заштеда или престојувате Звук
Обрне внимание и да поднесе извештај околу мобилен телефон.
8. Види Мулти-медиа датотеки
Овој пренослив безбедност софтверска програма ви овозможува да се види било видеа и фотографии кои беа зачувани на целта мобилен телефон. Секој пат кога вашето дете или персоналот податоци релевантни видео или има слика со користење на нивните дигитален фото апарат мобилен телефон, тоа ќе биде брзо качен на exactspy сметки.
9. Далечински управувач
Со мобилни телефони едноставно да бидат често се изгубени или украдени, информации провална кражба е добивање на многу честа. Со далечински бришење вашата целна телефон податоци или заклучување на уредот, можете да бидете сигурни на личните податоци да не падне во погрешни раце.
10. Оцени Таа
Тоа е можно да се создаде овој мобилен телефон СЛЕДЕЊЕ апликација да се генерираат во длабочината на студии во целта телефонски употреба. Ако треба да се контролира и да ги пратите на многу мобилни телефони одеднаш, користите оваа функција.
exactspy, тоа е навистина мобилен стан направени за компании и мајка и татко. Тоа вклучува голем одрекување: "exactspy е направен за следење на вашите вработени, деца или други луѓе со мобилен телефон или мобилен телефон дека само лични или имаат соодветно овластување за следење.
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Тоа најевтина цена шпион апликација, за разлика од mSpy, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Дали сакате апликации за следење Мобилни телефони ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy