Дали сакате Apps За Хакерство вашиот iPhone ?

Блог

Дали сакате Apps За Хакерство вашиот iPhone ?

Дали сакате Apps За Хакерство вашиот iPhone ?

Apps For Hacking iPhone

Апликации за хакирање на iPhone

Следење на iPhone никогаш не беше толку лесно, пред некаде. Jailbreak-от е потребно за секој iPhone да се СЛЕДЕЊЕ софтвер на неа. exactspy е најдобар веб сајт за добивање на вашиот мобилен шпионирање решение. Тој ви нуди широк спектар на алатки за мониторинг и следење било кој мобилен уред. Вие само треба физички пристап преку мобилен за симнување на стан невидливо и тоа ќе започне следење во скриен начин. Мобилни корисникот ќе биде во можност да знаат дека нивните мобилни се следи или шпиониран.

Следење на Вашиот iPhone со exactspy-апликации за хакирање на iPhone

Мобилни шпионирање го доби ново значење со exactspy-апликации за хакирање на iPhone. Тој ви нуди сè, можете дури и да размислувам за шпионирање. iPhone следење е навистина лесно се должи на високо софистициран софтвер користи во Apple мобилни телефони. Сепак, jailbreaking телефонот и да продолжите со следење е многу лесно со висока крај exactspy-апликации за хакирање на iPhone. Функционалноста е многу едноставна и може да се разбере нејзината употреба преку лесен процеси.

exactspy веб-сајт ви дава информации за целиот процес за шпионажа и цените. Скриени СЛЕДЕЊЕ може да се направи преку платени софтвер стан, а ти не ќе умот да плаќаат оваа сума за добивање на сите информации за било iPhone. Тоа доаѓа со моќни карактеристики, кои не треба многу време да се започне. Само еден момент за инсталација и ќе се направи. Дури и ако сте го изгубиле вашиот телефон, можете да го пратите, ако овој стан е инсталиран на него.

iPhone apps for hackers

iPhone apps for hackers

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

exactspy-апликации за хакирање на iPhone – Определување на exactspy
Еден добар износ на функционалност се нудат заедно со мобилен телефон шпион стан
1. Следење на Глобалниот систем за позиционирање Локација
exactspy може да се постави за да се следи GPS навигација локацијата на вашиот соодветните фокус на мобилен телефон. Да се ​​запознаете ако вашиот син е местото каде што тој би требало да биде, или ако вашиот вработен е навистина во сообраќаен метеж.
2. Песна смс пораки
Овој мобилен телефон проверка апликација ви овозможува да ги прочитате сите текстуалната содржина пораки и мултимедијални информации испратени или примени со цел телефон на потрошувачите. Тие се прикажани за брзо гледајќи иако бришење.
3. Да се ​​внимава на телефонски повици
exactspy ви овозможува да видите сите дојдовни / излезни повици користење на нивното времетраење и временската ознака. Исто така, овој пренослив Следење на софтвер може да се постави во историјата на повици со намера да или од вашиот предефинирани различни. Вие не ќе го превиди нешто!
– Шпион повик
– Снимање на повици
4. Следење на користење на интернет
Прикажи ги сите URL запрен од страна на потрошувачите во мобилен телефон веб прелистувач. Од rummaging преку своите историјата на прелистување, провери што тие се до онлајн.
5. Се справи со резерви
Провери секој направи контакт со влезе во телефон договор со резерва и да ги пратите на секоја функција од распоредот на телефонот.
6. Како прочитани Брзи пораки
Користете ја оваа карактеристика да го пријавите определба од Skype, iMessage и WhatsApp и Viber пораки професионални услуги се примени на потенцијалните телефон. Врши надзор разговори Социјалните медиуми и да научат како обично и токму она што во фокусот на мобилен телефон клиент е испраќање на текстуални пораки во врска со.
– Шпион Whatsapp
– Шпион Viber
– Шпион на Skype
– Шпион Фејсбук
– Шпионира гориво
– Шпионира Кик
– Шпионира линија
– Шпионира WeChat
– Шпионира дружења
7. Амбиент Заштеда или престојувате Звук
Обрне внимание и да поднесе извештај околу мобилен телефон.
8. Види Мулти-медиа датотеки
Овој пренослив безбедност софтверска програма ви овозможува да се види било видеа и фотографии кои беа зачувани на целта мобилен телефон. Секој пат кога вашето дете или персоналот податоци релевантни видео или има слика со користење на нивните дигитален фото апарат мобилен телефон, тоа ќе биде брзо качен на exactspy сметки.
9. Далечински управувач
Со мобилни телефони едноставно да бидат често се изгубени или украдени, информации провална кражба е добивање на многу честа. Со далечински бришење вашата целна телефон податоци или заклучување на уредот, можете да бидете сигурни на личните податоци да не падне во погрешни раце.
10. Оцени Таа
Тоа е можно да се создаде овој мобилен телефон СЛЕДЕЊЕ апликација да се генерираат во длабочината на студии во целта телефонски употреба. Ако треба да се контролира и да ги пратите на многу мобилни телефони одеднаш, користите оваа функција.
exactspy, тоа е навистина мобилен стан направени за компании и мајка и татко. Тоа вклучува голем одрекување: "exactspy е направен за следење на вашите вработени, деца или други луѓе со мобилен телефон или мобилен телефон дека само лични или имаат соодветно овластување за следење.
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Тоа најевтина цена шпион апликација, за разлика од mSpy, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Дали сакате Apps За Хакерство вашиот iPhone ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy