Дали сакате да ги пратите App текстуални пораки на друг телефон ?

Блог

Дали сакате да ги пратите App текстуални пораки на друг телефон ?

Дали сакате да ги пратите App текстуални пораки на друг телефон ?

App To Track Text Messages On Another Phone

Стан да ги пратите текстуални пораки на друг телефон

Ако, како многу таму, имате неизразен сомневање дека твојот маж може да биде до не е добро и може да се поигрува, може да бидат заинтересирани во знаејќи како можете да шпионира своите текстуални пораки?

Тоа е доста често очигледно дека мамење сопруг ќе биде со користење на неговиот мобилен телефон да се поврзеш со другата страна, дали со тоа што директен телефонски разговори со нив, или почесто отколку не, со испраќање на текстуални пораки кои тие мислат дека се на безбеден начин на комуникација, бидејќи тие можат да бидат веднаш избришани од историјата на мобилен телефон. Во исто време, дојдовни текстуални пораки од тајната афера, исто така, можат да бидат веднаш избришани по читањето, па дури и добивање одржи на неговиот телефон нема да ви даде било индиции за неговата мамење однесување.

Добрата вест е, поради технолошкиот напредок во ќелија програми и апликации, сега постои начин на кој можете да ги пратите на текстуални пораки на вашиот сопруг е - па дури и се слуша во неговиот повици, ако сакате да одите толку далеку.

Стан да ги пратите текстуални пораки на друг телефон
Како да се следат неговите текстови
Јас не одам да се оди во правни прашања, тука. Доволно е да се каже дека во многу земји и држави ќе се смета нелегално да ги шпионираат на телефон некој друг без нивна дозвола. Ќе го оставиме тоа на вас останува да дознаете свој посебни закони, каде што живеат. Исто така има и одрекувања, предупредувања и понатаму правни совети на веб-сајтовите на продавачите на овие производи. Дозволете ми да истакнам дека тоа сигурно не е нелегално да се купи таква шпионирање програми - вие само треба да се биде внимателен во тоа како да ги користите.

Тоа, рече, самите производи во денешно време се многу сигурни и доаѓаат со различни функции и апликации. Еднаш симнат на целната телефон, ќе бидете во можност да добиете информации испратени до безбедна онлајн серверот од каде што можете да сите го добие кога сакате и на свој темпо. И можете да го направите ова од било каде во светот користејќи го она што на интернет-подготвени уред кој треба да го предаде - вклучувајќи го и вашиот сопствен мобилен телефон.

Видови на нешта што може да се следи се разликуваат во зависност од тоа колку сакате да го плати. На долниот крај, основен пакет ќе ви даде способност да шпионира за текстуални пораки, види повик историја на телефонот (ова вклучува време, времетраењето и бројот наречен или повикување - и името на контактот ако бројот е поврзан со име во именикот на телефонот). Исто така можете да ја видите пораки, Инстант пораки и други форми на разговор што е направено онлајн, поглед интернет сурфање историјата, види сите слики или слики испратени и добиени на мобилен телефон. Ова е сите прилично моќно. Само способност за читање на сите дојдовни и излезни текстуални пораки (дури и ако тие беа веднаш избришани) може да биде се што треба да дознаете што точно тој е добивање до.

Друг стан, што доаѓа со основниот пакет е способноста да ги пратите каде на телефонот (и затоа неговото престојувалиште) преку Google Apps. Нема повеќе причини да се прашувам каде е тој, кога тој вели дека е од играње голф или наводно работи доцна. Ако мапирање стан покажува телефонот некаде на друго место, наскоро ќе знае за тоа!

Исто така, ако тој е примање на повици дека тој е се таинствени околу, Можете дури и може да имаат способност да ги сними овие повици - или дури и се слуша во живо - ако се надополни со малку поскапо Премиум пакети. Ова навистина е неверојатна работи кои Приватни очи пред неколку години би дале своето право на оружје за - и сега можеш да ракуваат оваа шпионирање моќ со само неколку долари и неколку притискања на копчето.

Како и различни апликации достапни да избираат од, исто така можете да се одлучат за различни должини на време дека сакате да го користите на стан за. Софтверот е толку моќна што многу луѓе успеваат да го најдете тоа што тие треба да знаат, а брзо. Поради оваа причина производителите дава можност да само плати за 1 месец употреба - а тоа може да работи надвор да биде многу евтина, наместо да плаќаат тековните членства или висока цена за целосно користење на производот. Како и различни можности за исплата за апликации и време-должина, може да бидат сигурни дека платните системи се различни во однос на начини да се плати и се целосно дискретен.

Друг аспект на сето ова што треба да знаете е дека еднаш ќе се инсталира на целните телефон, софтвер кој го прави сето ова следење за вас е целосно невидлив за корисникот. Тој не ќе знае дека тоа е таму и нема да имаат начин да се знае дека сега имаш тајна прозорецот на неговиот свет кој открива сите негови мамење начини да ве.

Се надевам дека јас сум даде малку увид во она што овие шпионирање програми може да направи и како тие работат. Многу илјадници измамени на луѓе дознав вистината на предметот со користење на овие техники, и ова тогаш им овозможи да го направите она што треба да направам во врска со ситуацијата и да за со нивните животи. Ако ви треба да знаете како да ги следи текстуални пораки вашиот мамење сопруг, ова е веројатно најевтиниот, најбрзиот и повеќето анонимни начини на вршење на неа, и таа едноставно работи. Нема повеќе мизерија, не повеќе Нивни и не повеќе anxiet

How can i track text messages on another phone free

Како можам да ги пратите текстуални пораки на друг телефон бесплатно

Стан да ги пратите текстуални пораки на друг телефон
– Шпион на текстуални пораки на Google Андроид & iPhone
– Шпионира iMessages за iPhone
– Датотека резерви во CSV / Веб-страница кодирање / PDF смс пораки шпион дискусија
Стан да ги пратите текстуални пораки на друг телефон и exactspy има многу функции:
– Следи на GPS место. го следи и го лоцира активност на телефон! Реално време ГПС за следење, со удобен патна карта да се управува пат
– Повик Снимки. Тоа ќе биде можно да се слушне интеракција направена од goal мобилен телефон.(Google Android и iOS телефони)
– Телефонски Дневници. Монитори и логови се јавите и ги повикува позадина.
– Дојдовни телефонски повици ограничување. Ограничи било кој број на дојдовни телефонски повици.
– Студијата Текст порака. Проверете ги сите текстови добиле или пратете од телефон. Шпион на текстови со exactspy
– Keylogger. exactspy keylogging атрибут ви овозможува да учат се што вашата целна корисник чешми во мобилниот телефон.
– CPanel. Достапноста на повеќето трупи и телефон информации и факти онлајн секое време, преку компјутерски
– Надежден. 10-гаранција ден парите назад
– Проверете графика. Надгледување на сите распоред активности, подредени настани и белешки.
– Одат преку пораки. Екрани појдовни и дојдовни e-mail
– Следење на Интернет потрошувачка: истражување на позадина, веб-сајт обележувачи, попречува веб-сајтови
– Интервенира непосредна информации: Skype шпион, WhatsApp шпион и Фејсбук или Твитер шпион, Viber шпион и IMessage шпион
– Bugging. Тоа ќе биде можно да се поставување историја со exactspy
– Рачни контрола. Вие треба да имаат далечински управувач повеќе од телефон со воспоставен exactspy: овие видови на можности како gadget Wipeout, далечни производ опструира ќе биде во рамките на вашиот рачка
– Неоткриени! Мала батерија голтање
– Уловка! Не користи текст порака команди кои можат да се појавиш на целните мобилен телефон, правејќи се дека тајноста на свој СЛЕДЕЊЕ
– Удобен! Може да се справи клучен мобилен телефон брендови и оперативни системи: Андроид мобилен телефон, iPhone телефони
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Го најевтиниот цена шпионски софтвер програма, во споредба со MSPY, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Дали сакате да ги пратите App текстуални пораки на друг телефон ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy