What Is Free Mobile Spy Application ?

Блог

What Is Free Mobile Spy Application ?

What Is Free Mobile Spy Application ?

Free Mobile Spy Application

Free Mobile Spy Application

exactspy Free Mobile Spy Application е шокантно моќен шпион програма која ги обелодени само за нешто некој го прави на нивниот телефон. Постои многу малку овој тенок стан не може да дознаам, и тоа не може целосно да се сокрие од вашиот целните така тие никогаш не знам дека е таму. Ако не ти пречи да плаќаат по цена за овој вид на моќ, овој стан е еден од најдобрите шпионски апликации може да се најдат.
Да се ​​добие овој стан на вашиот телефон, ќе треба да се регистрирате за сметка, а потоа се заобиколат на Google Игра продавница. Бидете внимателни да не го инсталирате на телефон не ви се законски сопствени, зашто тоа би било кршење на законот. Во стан не само активно ја следи насочени паметен телефон или таблета, но, исто така, го повлекува сите стари повици, текстови, Чатове, и GPS информации. Стан дури и цели социјалните медиуми, кое се поддржуваат некои од најпопуларните опции како WhatsApp, Фејсбук, и Vibr. Ќе видите се што е на телефонот го прави во реално време, благодарение на exactspy е корисна, Прекрасната онлајн контролен панел. Кога сте поставување на стан, што треба да го скријат тоа од внатрешноста на менито на стан — тоа не се сокрие, автоматски. Во стан ти почнува со бесплатна три-дневен пробен период, по што ќе треба да се регистрирате за претплата на услуги да ги користат тоа.

Mobile spy app free

Mobile spy app free

exactspy Free Mobile Spy Application ви дава неверојатно ефикасен телефон следење алатка. Ако ви треба да знаете што се случува на телефон немате пристап до 24/7, оваа апликација е дискретна начин за да дознаете. Тоа оди подлабоко од слични апликации и го прави тоа со многу стил и леснотија.

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

Со exactspy Free Mobile Spy Application ќе бидете во можност да:
• Следење на повици
• Следење на текстуални пораки
• Прегледана пораки
• Следење на GPS локација
• Следење Интернет користите
• Пристап Календар и Адресар
• прочитани инстант пораки
• Снимање околина
• Контрола апликации и програми
• Види мултимедијални датотеки
• да имаат далечински управувач на телефон и повеќе ...

Може да го симнете: What Is Free Mobile Spy Application ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy