Мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување

Блог

Мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување

Мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување

Mobile Phone Spy Software Free Download

Мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување

exactspy-мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување е една undetectable шпионски софтвер кој ви овозможува да тајно снимање на сите активности (вклучувајќи GPS позиции) на вашиот Apple iPhone, Јаболко iPad, Андроид. exactspy-мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување евиденција на секоја СМС и се најавува на секој повик вклучувајќи и телефонски броеви со траење. Сите повици и СМС логови се подигнати на вашиот он-лајн сметка. exactspy-мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување започнува во секој багажникот на вашиот телефон, во целосна скришум на владата.

По exactspy-мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување е поставување на вашиот телефон, таа ќе ги сними сите телефонски активности, а потоа тивко испратите податоци на вашиот приватен мобилен шпион сметка со помош на интернет конекција. Кога сакате да го видите Сочувана податоци, едноставно се најавите на вашиот онлајн контролен панел од било кој интернет-поврзан компјутер. Можете да се најавите во секое време од било која локација да ги видите резултатите, без потреба од пристап до телефон. Евидентираните податоци вклучуваат датум / време за печат и да се пребаруваат по телефонски број.

Free ways to spy on cell phones

Бесплатни начини да шпионира за мобилни телефони

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

exactspy-мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување и exactspy има многу функции:
– Следи на GPS место. го следи и го лоцира активност на телефон! Реално време ГПС за следење, со удобен патна карта да се управува пат
– Повик Снимки. Тоа ќе биде можно да се слушне интеракција направена од goal мобилен телефон.(Google Android и iOS телефони)
– Телефонски Дневници. Монитори и логови се јавите и ги повикува позадина.
– Дојдовни телефонски повици ограничување. Ограничи било кој број на дојдовни телефонски повици.
– Студијата Текст порака. Проверете ги сите текстови добиле или пратете од телефон. Шпион на текстови со exactspy
– Keylogger. exactspy keylogging атрибут ви овозможува да учат се што вашата целна корисник чешми во мобилниот телефон.
– CPanel. Достапноста на повеќето трупи и телефон информации и факти онлајн секое време, преку компјутерски
– Надежден. 10-гаранција ден парите назад
– Проверете графика. Надгледување на сите распоред активности, подредени настани и белешки.
– Одат преку пораки. Екрани појдовни и дојдовни e-mail
– Следење на Интернет потрошувачка: истражување на позадина, веб-сајт обележувачи, попречува веб-сајтови
– Интервенира непосредна информации: Skype шпион, WhatsApp шпион и Фејсбук или Твитер шпион, Viber шпион и IMessage шпион
– Bugging. Тоа ќе биде можно да се поставување историја со exactspy
– Рачни контрола. Вие треба да имаат далечински управувач повеќе од телефон со воспоставен exactspy: овие видови на можности како gadget Wipeout, далечни производ опструира ќе биде во рамките на вашиот рачка
– Неоткриени! Мала батерија голтање
– Уловка! Не користи текст порака команди кои можат да се појавиш на целните мобилен телефон, правејќи се дека тајноста на свој СЛЕДЕЊЕ
– Удобен! Може да се справи клучен мобилен телефон брендови и оперативни системи: Андроид мобилен телефон, iPhone телефони
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Го најевтиниот цена шпионски софтвер програма, во споредба со MSPY, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Мобилен телефон шпионски софтвер бесплатно симнување

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy