Како да ги пратите Whatsapp пораки на мобилен телефон ?

Блог

Како да ги пратите Whatsapp пораки на мобилен телефон ?

Како да ги пратите Whatsapp пораки на мобилен телефон ?

How To Track Whatsapp Messages

Како да ги пратите Whatsapp пораки

WhatsApp стана најпопуларниот текст пораки платформа во последниве години, па тоа не е изненадување дека еден од најчестите барања од луѓе кои бараат надзор е како да се провери некој WhatsApp пораки. Ако сте во потрага за да се задржи вашите деца надвор од проблеми, Вие ќе сакате да знаете за exactspy. Тоа не е 100 % слободен - но повеќето добри работи не се. exactspy оди погоре и подалеку од она типична апликации за мобилен телефон надзор се и правење на пристап и управување со информации сакате многу лесно.

Како да ги пратите Whatsapp пораки

На пример, exactspy безбедно спасува комуникација евиденција вашата цел е (вклучувајќи WhatsApp пораки) и ви овозможува да го пристап преку пригоден веб интерфејс кој ви покажува важни информации за историјата и ви помага да се разбере она што сте ги собрале. Тоа е исто така многу лесно да се постави exactspy на целните уред - тоа трае само неколку минути - и апликацијата ќе биде сосема незабележливо, откако таа е инсталиран. Таа потоа може да се користи за снимање на WhatsApp трупци и други информации, како Вообичаените SMS пораки за онолку колку што ви се допаѓа.

How to track whatsapp messages online free

Како да ги пратите whatsapp пораки онлајн бесплатно

Како да ги пратите Whatsapp пораки – Определување на exactspy
Еден добар износ на функционалност се нудат заедно со мобилен телефон шпион стан
1. Следење на Глобалниот систем за позиционирање Локација
exactspy може да се постави за да се следи GPS навигација локацијата на вашиот соодветните фокус на мобилен телефон. Да се ​​запознаете ако вашиот син е местото каде што тој би требало да биде, или ако вашиот вработен е навистина во сообраќаен метеж.
2. Песна смс пораки
Овој мобилен телефон проверка апликација ви овозможува да ги прочитате сите текстуалната содржина пораки и мултимедијални информации испратени или примени со цел телефон на потрошувачите. Тие се прикажани за брзо гледајќи иако бришење.
3. Да се ​​внимава на телефонски повици
exactspy ви овозможува да видите сите дојдовни / излезни повици користење на нивното времетраење и временската ознака. Исто така, овој пренослив Следење на софтвер може да се постави во историјата на повици со намера да или од вашиот предефинирани различни. Вие не ќе го превиди нешто!
– Шпион повик
– Снимање на повици
4. Следење на користење на интернет
Прикажи ги сите URL запрен од страна на потрошувачите во мобилен телефон веб прелистувач. Од rummaging преку своите историјата на прелистување, провери што тие се до онлајн.
5. Се справи со резерви
Провери секој направи контакт со влезе во телефон договор со резерва и да ги пратите на секоја функција од распоредот на телефонот.
6. Како прочитани Брзи пораки
Користете ја оваа карактеристика да го пријавите определба од Skype, iMessage и WhatsApp и Viber пораки професионални услуги се примени на потенцијалните телефон. Врши надзор разговори Социјалните медиуми и да научат како обично и токму она што во фокусот на мобилен телефон клиент е испраќање на текстуални пораки во врска со.
– Шпион Whatsapp
– Шпион Viber
– Шпион на Skype
– Шпион Фејсбук
– Шпионира гориво
– Шпионира Кик
– Шпионира линија
– Шпионира WeChat
– Шпионира дружења
7. Амбиент Заштеда или престојувате Звук
Обрне внимание и да поднесе извештај околу мобилен телефон.
8. Види Мулти-медиа датотеки
Овој пренослив безбедност софтверска програма ви овозможува да се види било видеа и фотографии кои беа зачувани на целта мобилен телефон. Секој пат кога вашето дете или персоналот податоци релевантни видео или има слика со користење на нивните дигитален фото апарат мобилен телефон, тоа ќе биде брзо качен на exactspy сметки.
9. Далечински управувач
Со мобилни телефони едноставно да бидат често се изгубени или украдени, информации провална кражба е добивање на многу честа. Со далечински бришење вашата целна телефон податоци или заклучување на уредот, можете да бидете сигурни на личните податоци да не падне во погрешни раце.
10. Оцени Таа
Тоа е можно да се создаде овој мобилен телефон СЛЕДЕЊЕ апликација да се генерираат во длабочината на студии во целта телефонски употреба. Ако треба да се контролира и да ги пратите на многу мобилни телефони одеднаш, користите оваа функција.
exactspy, тоа е навистина мобилен стан направени за компании и мајка и татко. Тоа вклучува голем одрекување: "exactspy е направен за следење на вашите вработени, деца или други луѓе со мобилен телефон или мобилен телефон дека само лични или имаат соодветно овластување за следење.
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Тоа најевтина цена шпион апликација, за разлика од mSpy, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Како да ги пратите Whatsapp пораки на мобилен телефон ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy