Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен ?

Блог

Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен ?

Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен ?

Track text messages free online

Следење на текстуални пораки бесплатни онлајн

Постојат бесплатни софтверски апликации достапни за гледање на некој текст пораки и шпионирањето на тоа. Сепак, овие апликации, не се загарантирани и работи како што треба само за неколку пораки. Ако сакате да шпионира вашиот вработен или мобилни тинејџер, тогаш тоа е подобро да се земе услуги од exactspy.

Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен ?

exactspy дава можност, да ги прочитате сите текстуални пораки на лице во било која локација далечински. Вие само треба да го инсталирате exactspy на целните уред и софтверот ќе почнат да работат веднаш. Тоа е најдобар начин да шпионира за секој, без допуштајќи им да се добие дури и навестување за тоа. exactspy не се направи мобилната работа рамнодушно и работи во скриен начин да ги добиете сите текстови испратени / примени заедно со времето и детали на испраќачот / примачот.

Овие пораки се снимени на контролниот панел деталите предвидени за вас од exactspy и лесно можете да ја погледнете на вашиот лаптоп, Компјутер или iPad. Тоа е сигурен извор за да ги видите текстуални пораки и откако ќе се плати за претплата, тоа ќе работат до наведениот период. Постојат различни планови подготвен за професионална и лична употреба. Можете да ги преземат демонстрација и постапи според својата погодност и потребата.

How To Track Someone Text Messages For Free

Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен

Како да инсталирате шпион стан на Мобилен

Се што треба да направите е да инсталирате exactspy во своите мобилни телефони и exactspy ќе го стори останатото. Вие само треба да се логирате во вашиот exactspy сметка од вашиот лаптоп на smartphone или таблета, и секоја текстуална порака ќе биде испратена до вас, дури и ако тоа е избришан од телефон. И само затоа што тоа е големо шпион стан, exactspy е undetectable во телефонот на тоа лице, без оглед на платформата тој е користење.

За да почнете со шпионирање вие ​​само треба да ги преземат овие лесни чекори:

Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
Превземи го во телефон сакате да го следат.
Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен – Определување на exactspy
Еден добар износ на функционалност се нудат заедно со мобилен телефон шпион стан
1. Следење на Глобалниот систем за позиционирање Локација
exactspy може да се постави за да се следи GPS навигација локацијата на вашиот соодветните фокус на мобилен телефон. Да се ​​запознаете ако вашиот син е местото каде што тој би требало да биде, или ако вашиот вработен е навистина во сообраќаен метеж.
2. Песна смс пораки
Овој мобилен телефон проверка апликација ви овозможува да ги прочитате сите текстуалната содржина пораки и мултимедијални информации испратени или примени со цел телефон на потрошувачите. Тие се прикажани за брзо гледајќи иако бришење.
3. Да се ​​внимава на телефонски повици
exactspy ви овозможува да видите сите дојдовни / излезни повици користење на нивното времетраење и временската ознака. Исто така, овој пренослив Следење на софтвер може да се постави во историјата на повици со намера да или од вашиот предефинирани различни. Вие не ќе го превиди нешто!
– Шпион повик
– Снимање на повици
4. Следење на користење на интернет
Прикажи ги сите URL запрен од страна на потрошувачите во мобилен телефон веб прелистувач. Од rummaging преку своите историјата на прелистување, провери што тие се до онлајн.
5. Се справи со резерви
Провери секој направи контакт со влезе во телефон договор со резерва и да ги пратите на секоја функција од распоредот на телефонот.
6. Како прочитани Брзи пораки
Користете ја оваа карактеристика да го пријавите определба од Skype, iMessage и WhatsApp и Viber пораки професионални услуги се примени на потенцијалните телефон. Врши надзор разговори Социјалните медиуми и да научат како обично и токму она што во фокусот на мобилен телефон клиент е испраќање на текстуални пораки во врска со.
– Шпион Whatsapp
– Шпион Viber
– Шпион на Skype
– Шпион Фејсбук
– Шпионира гориво
– Шпионира Кик
– Шпионира линија
– Шпионира WeChat
– Шпионира дружења
7. Амбиент Заштеда или престојувате Звук
Обрне внимание и да поднесе извештај околу мобилен телефон.
8. Види Мулти-медиа датотеки
Овој пренослив безбедност софтверска програма ви овозможува да се види било видеа и фотографии кои беа зачувани на целта мобилен телефон. Секој пат кога вашето дете или персоналот податоци релевантни видео или има слика со користење на нивните дигитален фото апарат мобилен телефон, тоа ќе биде брзо качен на exactspy сметки.
9. Далечински управувач
Со мобилни телефони едноставно да бидат често се изгубени или украдени, информации провална кражба е добивање на многу честа. Со далечински бришење вашата целна телефон податоци или заклучување на уредот, можете да бидете сигурни на личните податоци да не падне во погрешни раце.
10. Оцени Таа
Тоа е можно да се создаде овој мобилен телефон СЛЕДЕЊЕ апликација да се генерираат во длабочината на студии во целта телефонски употреба. Ако треба да се контролира и да ги пратите на многу мобилни телефони одеднаш, користите оваа функција.
exactspy, тоа е навистина мобилен стан направени за компании и мајка и татко. Тоа вклучува голем одрекување: "exactspy е направен за следење на вашите вработени, деца или други луѓе со мобилен телефон или мобилен телефон дека само лични или имаат соодветно овластување за следење.
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Тоа најевтина цена шпион апликација, за разлика од mSpy, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Како да ги пратите Некој текстуални пораки за слободен ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy