How To Track iPhone Without Them Knowing?

Блог

How To Track iPhone Without Them Knowing?

How To Track iPhone Without Them Knowing?

Track iPhone Without Them Knowing

Ги пратите на iPhone без нив знаејќи

Ако сте во позиција каде што треба да се следи и надгледува одредена iPhone, тогаш тоа може да биде полесно отколку што мислите - сите што навистина треба е одличен на iPhone шпион алатка. Со алатка како на пример exactspy-Песна на iPhone без нив знаејќи, ќе бидете во можност да ги пратите било кој iPhone од некои оддалечува. Па, како тоа функционира? Едноставно кажано exactspy-Песна на iPhone без нив знаејќи е телефон следење и мониторинг апликации кои можат да работат тајно на било кој iPhone и води евиденција на сè, од SMS пораки и повик логови да GPS локација. Тоа е лесно да се инсталира на било кој iPhone, или други паметен телефон, и тоа е лесно да управуваат онлајн. На exactspy-Песна на iPhone без нив знаејќи Алатката е компатибилен со различни платформи вклучувајќи Андроид и iPhone и тоа е контролирана од страна на контролниот панел кој може да се пристапи форма било кој компјутер или телефон пребарувач.

Кога станува збор за изборот на iPhone шпион алатка, важно е да знаете дека вашата избрана програма нуди на сите активности телефон следење кои ви се потребни. Со exactspy-Песна на iPhone без нив знаејќи што се добива голем пакет со следниве карактеристики:

Undetectable / Скриени икони
Целосна далечински управувач на Програмата
Call Дневници
Email Следење
SMS пораки
Пристап до вашиот iPhone адреса книга
GPS Локација Следење
Пристап до Фото-Галерија, Видеа и други датотеки
Прислушување уред
IPhone-от шпион алатка како exactspy-Песна на iPhone без нив знаејќи има толку многу различни намени. Можеби ќе треба да ги следи вработен користење на една компанија мобилен телефон ако имате причина да веруваме дека тие се злоупотребува уредот за лични средства, или можеби сте во потрага по начин да ги пратите вашето дете или тинејџерски мобилната телефонија за безбедност. Следење и следење алатка, исто така, може да се стави на добар употреба, ако сакате да се земе резервна копија на податоците на свој мобилен уред или ако сте во потрага да се играат детектив и да дознаете што вашиот брачен другар е до.

Track someone via iphone without them knowing

Ги пратите некој преку iPhone без нив знаејќи

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди до exactspyКликнете ОК веб-сајт и купување на софтвер.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

Со exactspy-Песна на iPhone без нив знаејќи ќе бидете во можност да:
• Следење на повици
• Следење на текстуални пораки
• Прегледана пораки
• Следење на GPS локација
• Следење Интернет користите
• Пристап Календар и Адресар
• прочитани инстант пораки
• Снимање околина
• Контрола апликации и програми
• Види мултимедијални датотеки
• да имаат далечински управувач на телефон и повеќе ...

Може да го симнете: Како да ги пратите вашиот iPhone без нив знаејќи Со exactspy ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy