How To Mobile Spy App Free Download?

Блог

How To Mobile Spy App Free Download?

How To Mobile Spy App Free Download?

Phone spy app free download

Phone spy app free download

exactspy-Mobile Spy App Free Download е една undetectable шпионски софтвер кој ви овозможува да тајно снимање на сите активности (вклучувајќи GPS позиции) of your Windows Mobile, Symbian оперативен систем, Apple iPhone, Јаболко iPad, Android or BlackBerry smartphone. Cell Phone Spy records every SMS and logs every call including phone numbers with durations. Сите повици и СМС логови се подигнати на вашиот он-лајн сметка. exactspy starts at every boot of your phone, во целосна скришум на владата.

По exactspy-Mobile Spy App Free Download е поставување на вашиот телефон, it will record all the phone activities and then silently upload the data to your private exactspy account using the internet connection. Кога сакате да го видите Сочувана податоци, едноставно се најавите на вашиот онлајн контролен панел од било кој интернет-поврзан компјутер. Можете да се најавите во секое време од било која локација да ги видите резултатите, без потреба од пристап до телефон. Евидентираните податоци вклучуваат датум / време за печат и да се пребаруваат по телефонски број.

Mobile spy app free download

Mobile spy app free download

exactspy is compatible with , Андроид, Јаболко iPad, Apple iPhone based smartphones…

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

Со exactspy-Mobile Spy App Free Download ќе бидете во можност да:
• Следење на повици
• Следење на текстуални пораки
• Прегледана пораки
• Следење на GPS локација
• Следење Интернет користите
• Пристап Календар и Адресар
• прочитани инстант пораки
• Снимање околина
• Контрола апликации и програми
• Види мултимедијални датотеки
• да имаат далечински управувач на телефон и повеќе ...

Може да го симнете: How To Mobile Spy App Free Download?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy