Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Блог

Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Free Mobile Spy Call Recorder

Free Mobile Spy Call Recorder

Има многу случаи кога ќе може да се сомнева на штетни или несакано однесување дома или на работа. Со снимањето повици со exactspy-Free Mobile Spy Call Recorder ќе добиете потребните докази за да бидат во можност да се соочи со ситуација на конструктивен начин.

exactspy-Free Mobile Spy Call Recorder Ви овозможува да далечински рекорд повици направени од или примени од страна на вашиот целните уред. Ако ви треба шпион Повик рекордер или пробие somone повик за снимање, exactspy is best your choise.

exactspy-Free Mobile Spy Call Recorder ви дава комплетна контрола врз повик за снимање на целните мобилен телефон

Снимање на телефонски повици има смисла за голем број на причини. Има усогласеност, заштита од одговорност, обука, следење, и гласот на клиент повратни информации кога снимките се спојат со говор анализатор на софтвер.

Mobile spy call recorder free download

Mobile spy call recorder free download

exactspy-Free Mobile Spy Call Recorderss and has lots of functions:
– Следи на GPS место. го следи и го лоцира активност на телефон! Реално време ГПС за следење, со удобен патна карта да се управува пат
– Повик Снимки. Тоа ќе биде можно да се слушне интеракција направена од goal мобилен телефон.(Google Android и iOS телефони)
– Телефонски Дневници. Монитори и логови се јавите и ги повикува позадина.
– Дојдовни телефонски повици ограничување. Ограничи било кој број на дојдовни телефонски повици.
– Студијата Текст порака. Проверете ги сите текстови добиле или пратете од телефон. Шпион на текстови со exactspy
– Keylogger. exactspy keylogging атрибут ви овозможува да учат се што вашата целна корисник чешми во мобилниот телефон.
– CPanel. Достапноста на повеќето трупи и телефон информации и факти онлајн секое време, преку компјутерски
– Надежден. 10-гаранција ден парите назад
– Проверете графика. Надгледување на сите распоред активности, подредени настани и белешки.
– Одат преку пораки. Екрани појдовни и дојдовни e-mail
– Следење на Интернет потрошувачка: истражување на позадина, веб-сајт обележувачи, попречува веб-сајтови
– Интервенира непосредна информации: Skype шпион, WhatsApp шпион и Фејсбук или Твитер шпион, Viber шпион и IMessage шпион
– Bugging. Тоа ќе биде можно да се поставување историја со exactspy
– Рачни контрола. Вие треба да имаат далечински управувач повеќе од телефон со воспоставен exactspy: овие видови на можности како gadget Wipeout, далечни производ опструира ќе биде во рамките на вашиот рачка
– Неоткриени! Мала батерија голтање
– Уловка! Не користи текст порака команди кои можат да се појавиш на целните мобилен телефон, правејќи се дека тајноста на свој СЛЕДЕЊЕ
– Удобен! Може да се справи клучен мобилен телефон брендови и оперативни системи: Андроид мобилен телефон, iPhone телефони
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Го најевтиниот цена шпионски софтвер програма, во споредба со MSPY, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Free Mobile Spy Call Recorder For Smartphones

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy