Најдобар мобилен шпион стан за iPhone

Блог

Најдобар мобилен шпион стан за iPhone

Најдобар мобилен шпион стан за iPhone

Best Mobile Spy App For iPhone

Најдобар мобилен шпион стан за iPhone

exactspy-Најдобар мобилен шпион стан за iPhone е шокантно моќен шпион програма која ги обелодени само за нешто некој го прави на нивниот телефон. Постои многу малку овој тенок стан не може да дознаам, и тоа не може целосно да се сокрие од вашиот целните така тие никогаш не знам дека е таму. Ако не ти пречи да плаќаат по цена за овој вид на моќ, овој стан е еден од најдобрите шпионски апликации може да се најдат.
Да се ​​добие овој стан на вашиот телефон, ќе треба да се регистрирате за сметка, а потоа се заобиколат на Google Игра продавница. Бидете внимателни да не го инсталирате на телефон не ви се законски сопствени, зашто тоа би било кршење на законот. Во стан не само активно ја следи насочени паметен телефон или таблета, но, исто така, го повлекува сите стари повици, текстови, Чатове, и GPS информации. Стан дури и цели социјалните медиуми, кое се поддржуваат некои од најпопуларните опции како WhatsApp, Фејсбук, и Vibr. Ќе видите се што е на телефонот го прави во реално време, благодарение на exactspy е корисна, Прекрасната онлајн контролен панел. Кога сте поставување на стан, што треба да го скријат тоа од внатрешноста на менито на стан — тоа не се сокрие, автоматски. Во стан ти почнува со бесплатна три-дневен пробен период, по што ќе треба да се регистрирате за претплата на услуги да ги користат тоа.

Free mobile spy app for iphone

Слободен мобилни шпион стан за iPhone

Once you register Free and use trial 48h for exactspy-Најдобар мобилен шпион стан за iPhone, ќе станете претплатник, а потоа може да го симнете на стан, кои ќе работат жител на целните мобилен телефон. Со добар интернет сервер, стан почнува испраќање трупци и други информации за exactspy корпоративни сервери за складирање и пронаоѓање преку веб прелистувачот-базирани контролен панел достапни со користење вашиот претплатнички име и лозинка.

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

Со exactspy-Најдобар мобилен шпион стан за iPhone ќе бидете во можност да:
• Следење на повици
• Следење на текстуални пораки
• Прегледана пораки
• Следење на GPS локација
• Следење Интернет користите
• Пристап Календар и Адресар
• прочитани инстант пораки
• Снимање околина
• Контрола апликации и програми
• Види мултимедијални датотеки
• да имаат далечински управувач на телефон и повеќе ...

Може да го симнете: Најдобар мобилен шпион стан за iPhone

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy