Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Блог

Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Best Free Mobile Spy App

Најдобра Слободен Мобилен шпион App

exactspy Best Free Mobile Spy App empowers you to get the answers you truly want and deserve. Вклучувајќи домаќин на напредни надзор карактеристики, нашите Мобилен телефон шпионски софтвер тајно песни на сите мобилен телефон активности и испраќа информации назад кон вашиот exactspy корисничка сметка. Може да го симнете, install and start using exactspy Best Free Mobile Spy App in just minutes.
Once you register Free and use trial 48h for exactspy Best Free Mobile Spy App, ќе станете претплатник, а потоа може да го симнете на стан, кои ќе работат жител на целните мобилен телефон. Со добар интернет сервер, стан почнува испраќање трупци и други информации за exactspy корпоративни сервери за складирање и пронаоѓање преку веб прелистувачот-базирани контролен панел достапни со користење вашиот претплатнички име и лозинка.

Free mobile spy app for iphone

Слободен мобилни шпион стан за iPhone

exactspy Best Free Mobile Spy App and has lots of functions:
– Следи на GPS место. го следи и го лоцира активност на телефон! Реално време ГПС за следење, со удобен патна карта да се управува пат
– Повик Снимки. Тоа ќе биде можно да се слушне интеракција направена од goal мобилен телефон.(Google Android и iOS телефони)
– Телефонски Дневници. Монитори и логови се јавите и ги повикува позадина.
– Дојдовни телефонски повици ограничување. Ограничи било кој број на дојдовни телефонски повици.
– Студијата Текст порака. Проверете ги сите текстови добиле или пратете од телефон. Шпион на текстови со exactspy
– Keylogger. exactspy keylogging атрибут ви овозможува да учат се што вашата целна корисник чешми во мобилниот телефон.
– CPanel. Достапноста на повеќето трупи и телефон информации и факти онлајн секое време, преку компјутерски
– Надежден. 10-гаранција ден парите назад
– Проверете графика. Надгледување на сите распоред активности, подредени настани и белешки.
– Одат преку пораки. Екрани појдовни и дојдовни e-mail
– Следење на Интернет потрошувачка: истражување на позадина, веб-сајт обележувачи, попречува веб-сајтови
– Интервенира непосредна информации: Skype шпион, WhatsApp шпион и Фејсбук или Твитер шпион, Viber шпион и IMessage шпион
– Bugging. Тоа ќе биде можно да се поставување историја со exactspy
– Рачни контрола. Вие треба да имаат далечински управувач повеќе од телефон со воспоставен exactspy: овие видови на можности како gadget Wipeout, далечни производ опструира ќе биде во рамките на вашиот рачка
– Неоткриени! Мала батерија голтање
– Уловка! Не користи текст порака команди кои можат да се појавиш на целните мобилен телефон, правејќи се дека тајноста на свој СЛЕДЕЊЕ
– Удобен! Може да се справи клучен мобилен телефон брендови и оперативни системи: Андроид мобилен телефон, iPhone телефони
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Го најевтиниот цена шпионски софтвер програма, во споредба со MSPY, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Best Free Mobile Spy App For Smartphone

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy