Најдобра Андроид шпион Апликации 2014

Блог

Најдобра Андроид шпион Апликации 2014

Најдобра Андроид шпион Апликации 2014

Best Android Spy Apps 2014

Најдобра Андроид шпион Апликации 2014

Мобилен телефон шпионски софтвер апликации се достапни во голем број на пребарувачи. Може да се добијат овие апликации за слободни и да ја инсталирате на целните уред за да се провери на дневници на далечинскиот управувач локација. Овие апликации имаат влијание на мобилниот уред, бидејќи не сте платени за тоа и дефинитивно, тоа може да ги споделите на корисникот знам дека тие се шпиониран.

Ако сакате да шпионира без да им се овозможи на корисникот да знае за тоа, потоа exactspy-Најдобра Андроид шпион Апликации 2014 е најстариот доверлив решение за истиот. Можете да ја инсталирате exactspy-Најдобра Андроид шпион Апликации 2014 на целните уред и да се следи тоа од далечина. Тоа е дефинитивно огромно барање за шпионирање било Андроид или iPhone. Можете да ги добиете сите спецификации на официјалниот сајт на exactspy и да добијат демонстрации за работењето на нивниот софтвер. Ако се уште се соочуваат со никакви проблеми, нивната грижа за клиентите е на располагање 24/7 и можете да ги контактирате со вашите прашања.

exactspy-Најдобра Андроид шпион Апликации 2014 е на вести во текот на веб и се доделува како број еден решение за мобилни шпионирање. Можете да го видите се што е од далечина преку контролниот панел се предвидени за вас од страна на exactspy-Најдобра Андроид шпион Апликации 2014 и тоа е вашата единствена контрола во текот на историјата на уредот сте следење. Проверете веб-сајт за сите детали.

Android spy apps free download

Андроид шпион апликации бесплатно симнување

Што ли само треба да направите е да се:
1. Оди на веб-сајт exactspy и купување на софтверот.
2. Преземете ја апликацијата во телефонот сакате да го следат.
3. Прикажи ги податоците на телефонот од било кој уред кој има интернет конекција.

exactspy Најдобра Андроид шпион Апликации 2014 – Определување на exactspy
Еден добар износ на функционалност се нудат заедно со мобилен телефон шпион стан
1. Следење на Глобалниот систем за позиционирање Локација
exactspy може да се постави за да се следи GPS навигација локацијата на вашиот соодветните фокус на мобилен телефон. Да се ​​запознаете ако вашиот син е местото каде што тој би требало да биде, или ако вашиот вработен е навистина во сообраќаен метеж.
2. Песна смс пораки
Овој мобилен телефон проверка апликација ви овозможува да ги прочитате сите текстуалната содржина пораки и мултимедијални информации испратени или примени со цел телефон на потрошувачите. Тие се прикажани за брзо гледајќи иако бришење.
3. Да се ​​внимава на телефонски повици
exactspy ви овозможува да видите сите дојдовни / излезни повици користење на нивното времетраење и временската ознака. Исто така, овој пренослив Следење на софтвер може да се постави во историјата на повици со намера да или од вашиот предефинирани различни. Вие не ќе го превиди нешто!
– Шпион повик
– Снимање на повици
4. Следење на користење на интернет
Прикажи ги сите URL запрен од страна на потрошувачите во мобилен телефон веб прелистувач. Од rummaging преку своите историјата на прелистување, провери што тие се до онлајн.
5. Се справи со резерви
Провери секој направи контакт со влезе во телефон договор со резерва и да ги пратите на секоја функција од распоредот на телефонот.
6. Како прочитани Брзи пораки
Користете ја оваа карактеристика да го пријавите определба од Skype, iMessage и WhatsApp и Viber пораки професионални услуги се примени на потенцијалните телефон. Врши надзор разговори Социјалните медиуми и да научат како обично и токму она што во фокусот на мобилен телефон клиент е испраќање на текстуални пораки во врска со.
– Шпион Whatsapp
– Шпион Viber
– Шпион на Skype
– Шпион Фејсбук
– Шпионира гориво
– Шпионира Кик
– Шпионира линија
– Шпионира WeChat
– Шпионира дружења
7. Амбиент Заштеда или престојувате Звук
Обрне внимание и да поднесе извештај околу мобилен телефон.
8. Види Мулти-медиа датотеки
Овој пренослив безбедност софтверска програма ви овозможува да се види било видеа и фотографии кои беа зачувани на целта мобилен телефон. Секој пат кога вашето дете или персоналот податоци релевантни видео или има слика со користење на нивните дигитален фото апарат мобилен телефон, тоа ќе биде брзо качен на exactspy сметки.
9. Далечински управувач
Со мобилни телефони едноставно да бидат често се изгубени или украдени, информации провална кражба е добивање на многу честа. Со далечински бришење вашата целна телефон податоци или заклучување на уредот, можете да бидете сигурни на личните податоци да не падне во погрешни раце.
10. Оцени Таа
Тоа е можно да се создаде овој мобилен телефон СЛЕДЕЊЕ апликација да се генерираат во длабочината на студии во целта телефонски употреба. Ако треба да се контролира и да ги пратите на многу мобилни телефони одеднаш, користите оваа функција.
exactspy, тоа е навистина мобилен стан направени за компании и мајка и татко. Тоа вклучува голем одрекување: "exactspy е направен за следење на вашите вработени, деца или други луѓе со мобилен телефон или мобилен телефон дека само лични или имаат соодветно овластување за следење.
Што се однесува до цената на стан, премија функција листа трошоци $15.99 месец за одржување. Ако вашиот брачен другар или вработен е мамење на вас или вашата компанија, оваа цена е без сомнение, мала цена да се плати за да се утврди. Тоа најевтина цена шпион апликација, за разлика од mSpy, Мобилен телефон шпион, Steathgeine..

Може да го симнете: Најдобра Андроид шпион Апликации 2014

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mobile Spy App For Android and iPhone ExactSpy